باشگاه نانو | جشنواره | معرفی جشنواره دانش آموزی فناوری نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
معرفی جشنواره دانش آموزی فناوری نانو
filereader.php?p1=main_257daea3f5592aa73

معرفی جشنواره دانش آموزی فناوری نانو


باشگاه نانو با هدف آشنا نمودن دانش‌آموزان با مفاهیم و کاربردهای فناوری نانو و همچنین ارایه دستاوردهای دانش‌آموزی، از سال 1390 تاکنون 8 دوره جشنواره فناوری نانو ویژه دانش‌آموزان برگزار نموده است.  

این جشنواره‌ها فرصتی مغتنم برای دانش‌آموزان علاقمند به تحقیق و پژوهش در حوزه‌های مختلف فناوری نانو و محلی برای ارایه نتایج فعالیت‌های پژوهشی آنها است. باشگاه نانو با برگزاری این جشنواره‌ها ضمن ارج نهادن به فعالیت‌های پژوهشی دانش‌آموزی، سعی در شناسایی و حمایت از دانش‌آموزان فعال و آینده‌سازدر حیطه این فناوری دارد.

از سال 95 با ایجاد تغییراتی در آیین نامه، جشنواره در دو مرحله برگزار می شود؛ یک همایش دانش‌آموزی در مرحله اول برگزار میگردد و برگزیدگان آن به مرحله دوم راه خواهند یافت. همچنین با توجه به پتانسل جشنواره دو بخش دیگر (1. کارسازه 2. آثار هنری) به جشنواره اضافه شد. که توضیح کامل آن در بخش آیین نامه جشنواره آمده است.

هشتمین‌دوره این جشنواره هم‌زمان با دهمین‌نمایشگاه‌فناوری‌نانو در مهر ماه 1396 در فضایی حدود سیصد‌متر‌مربع در سالن خلیج فارس نمایشگاه‌های‌بین‌المللی‌تهران، پذیرای عموم به ویژه دانش‌آموزان،دبیران‌و مسئولان‌ آموزش‌و پرورش بود.

 

filereader.php?p1=main_38223337929d950d6