باشگاه نانو | آزمایشگاه‌های آموزشی نانو | مسابقه توانمند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مسابقه توانمند
filereader.php?p1=main_47423ec3d62d6758c

مسابقه توانمند


مسابقه توانمند (تولید آزمایشگاهی نانو محصولات نوین دانش آموزی) برای اولین بار در سال 1395 با موضوع "تولید نانوالیاف به روش الکتروریسی" در شهرستان نور و همزمان با هفتمین جشنواره دانش آموزی فناوری نانو برگزار گردید. این مسابقه همه ساله با موضوعات مختلف و در راستای توسعه فعالیت‌های شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی دانش‌آموزی نانو (توانا) و حمایت از دانش‌آموزان علاقمند به فعالیت‌های عملی در این حوزه برگزار می‌گردد.

دانش‌آموزان می‌توانند به صورت انفرادی و یا در قالب گروه‌های حداکثر سه نفره در این مسابقه شرکت کنند. علاقمندان می‌بایست در فرصت اعلام شده مدارک لازم به همراه مستندات اولیه را به نشانی tavanmand@nanoclub.ir ارسال کنند. مدارک شامل فرم تکمیل شده ثبت نام، یک قطعه عکس 4*3 از هر یک از اعضا و تصویر فیش بانکی و مستندات اولیه برای داوری شامل گزارش کار تولید نمونه به همراه آنالیزهای انجام شده و فیلم تولید نمونه است.

قوانین اجرایی، قوانین ساخت نمونه و تهیه مستندات، جوایز، داوری و نحوه گزینش برترین‌های مسابقه را در قسمت آیین‌نامه ها مطالعه نمایید.

فایل آیین‌نامه و فرم ثبت نام را از اینجا دریافت کنید.

نام محل آزمایشگا‌ه‌های دانش‌آموزی و نشانی آنها را در اینجا ببینید.

زمان برگزاری مسابقه، همه ساله اردیبهشت ماه، هم‌زمان با جشنواره دانش‌آموزی نانو خواهد بود. گفتنی است؛ دانش‌آموزانی که محل انجام پروژه آنها در آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی توانا نیست هم می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.


filereader.php?p1=main_47423ec3d62d6758c