باشگاه نانو | مقالات | کتاب و فیلم آموزشی «نانو، 9-10»
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مقاله / گزارش تاریخ مقاله : 1389/08/10 - تعداد بازدید : 9643
عنوان مقاله : کتاب و فیلم آموزشی «نانو، 9-10» کتاب «نانو، 9-10» نوشتاری است که برای ساخت مجموعه نمایشی آموزشی «9-10» به نگارش درآمده‌است.
1.9 امتیاز از 35 رای

کتاب «نانو، 9-10» نوشتاری است که برای ساخت مجموعه نمایشی آموزشی «9-10» به نگارش درآمده‌است. این فیلم آموزشی که ساخت آن از بهمن ماه 1388 تا مهرماه 1389 به طول انجامید، نخستین بار در سومین جشنواره فناوری نانو عرضه گردید.
این مجموعه در دو بخش آشنایی با علوم و فناوری نانو و فناوری نانو برای زندگی امروز و فردا تدوین شده است و یک دوره آموزشی 120 دقیقه ای برای تمامی کسانی است که می خواهند با علوم و فناوری نانو آشنا شوند.
بخش اول این فیلم شامل 8 قسمت با عناوین مقیاس نانو، چرا مقیاس نانو؟، فناوری نانو، چرایی تغییر خواص، طبیعت نانومقیاس پیرامون ما، چگونه مقیاس نانو دیده شد، روش‌های ساخت و نانومواد و نانوساختارها است. بخش دوم نیز به کاربردهای فناوری نانو در پزشکی، منسوجات، ورزش، خودرو، کشاورزی و صنایع غذایی اختصاص دارد.

دیدن این فیلم را به طور خاص به کسانی که به دوره ها و کارگاه های آموزشی دسترسی ندارند، توصیه می کنیم.

برای دریافت خلاصه کتاب اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت کتاب و فیلم 9-10 و هم چنین سایر محصولات باشگاه نانو می‌توانید با دفتر باشگاه (شماره 02122882922) تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات

10 -2

حامد - ‏۱۳۹۳/۰۴/۱۸

سلام خیلی ممنون بابت مطالبتون چرا خلاصه ی کتاب ها قابل دریافت نیست؟ اگه امکانش هست توضیحات بیشتری راجب کتاب هاتون به ایمیلم ارسال کنید. با سپاس از زحماتتون.

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)