تست عنوان
close
باشگاه نانو | مقالات | کتاب نمونه سوالات اولین المپیاد علوم و فناوری نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مقاله / گزارش تاریخ مقاله : 1389/08/05 - تعداد بازدید : 14271
عنوان مقاله : کتاب نمونه سوالات اولین المپیاد علوم و فناوری نانو کتاب "نمونه سوالات اولین المپیاد علوم و فناوری نانو" مجموعه‌ای از سوالات و پاسخ‌های مرحله اول المپیاد آزمایشی علوم و فناوری نانو، در سال 1389 است.
4.7 امتیاز از 58 رای

کتاب حاضر، مجموعه‌ای از سوالات و پاسخ‌های مرحله اول المپیاد علوم و فناوری‌نانو در سال 89 است. این پرسش‌ها، به‌صورت چهارگزینه‌ای و با تکیه بر مقالات سایت باشگاه نانو و کتاب‌های منتشر شده از سوی این مرکز طراحی شده است. پس از اخذ سوالات از متخصصان فناوری‌نانو (به‌ویژه مدرسان دوره‌های دانش‌آموزی) و برگزاری جلسات کارشناسی، مجموعه سوالات مرحله اول نخستین المپیاد علوم و فناوری‌نانو مهیا شد. برخی از سوال‌ها تنها با تکیه بر منابع اعلام شده طراحی شده‌اند. ازاین‌رو فقط به ذکر پاسخ آنها در این کتاب بسنده شده است. سوال‌های دیگر، به موضوعاتی می‌پردازند که اگر چه در منابع به آنها اشاره شده است، اما به‌طور کامل مورد بحث قرار نگرفته‌اند. در ابتدای این‌گونه سوالات، توضیحاتی برای دانش‌آموزان ارائه شده است و پاسخ‌های آین سوالات نیز به‌صورت مشروح ارائه شده است.
این کتاب که نخستین بار در غرفه باشگاه نانو در سومین جشنواره ملی فناوری نانو ارایه ‌گردید، مشتمل بر 34 سوال و جواب است که در 27 صفحه‌ای منتشر شده‌است.
برای دریافت خلاصه کتاب اینجا را کلیک کنید.
برای دریافت فایل کامل کتاب، اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت این کتاب و سایر محصولات باشگاه نانو می توانید با دفتر باشگاه (به شماره 02122882922) تماس حاصل فرمایید.
 

jeld%20final.jpg

نظرات

17 -3

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۲/۰۸/۲۴

سلام . هر دو لینک دانلودتون خرابه لطفا درستش کنید ممنون

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)