باشگاه نانو | اخبار | زمان‌بندی ارایه آثار نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو اعلام شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/07/12 - تعداد بازدید : 524
زمان‌بندی ارایه آثار نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو اعلام شد مرحله دوم نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو با حضور 65 اثر علمی منتخب مرحله اول هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه نانو 21 تا 24 مهرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
5 امتیاز از 5 رای

 

به منظور ایجاد فضا و فرصت کافی برای ارایه تمام طرح‌ها، 19 مقاله و 2 کارسازه در روز اول، 19 مقاله و 3 کارسازه بعدی در روز دوم و 20 مقاله باقیمانده و 2 کارسازه نیز در روز سوم در غرفه باشگاه نانو حضور خواهند داشت.

 

برای دریافت جدول گروه‌بندی اینجا را ببینید.

 

 

برنامه اختتامیه نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو با معرفی طرح‌های برتر نیز در روز چهارم جشنواره -سه‌شنبه 24 مهرماه- در محل غرفه برگزار خواهد شد که همه گروه‌ها می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

 

نتایج داوری آثار هنری در مراسم اختتامیه اعلام می‌گردد. البته آثار هنری در محل غرفه باشگاه نمایش داده می‌شوند و از صاحبان این آثار برای بازدید از غرفه باشگاه دعوت می‌شود.

 

نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو، ساعت 9 تا 17 روزهای شنبه 21 تا سه‌شنبه 24 مهرماه در سالن خلیج فارس محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. غرفه باشگاه نانو در طبقه دوم سالن خلیج فارس برپا می‌شود.

 

گروه‌هایی که تا شانزدهم مهرماه از طریق ایمیل festivalnanoclub@gmail.com حضور خود را در جشنواره اعلام نکنند، به منزله انصراف است. همچنین حضور در غرفه  باشگاه نانو پانزده دقیقه زودتر از ساعت شروع کار نمایشگاه الزامی بوده و از هر طرح تنها 2 نفر می‌توانند برای ارایه طرح خود حضور یابند.

 

گفتنی است، اسکان و رفت و آمد صاحبان طرح‌ها بر عهده خود دانش‌آموزان است.

 

مرحله اول نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، 11 و 12 مردادماه سال 1397 پس از بررسی و داوری 300 اثر علمی ارسالی به دبیرخانه جشنواره، با حضور 110 اثر از سراسر ایران در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کرج برگزار شده است.

 

شایان ذکر است، مدیران مدارس و  پژوهش‌سراهایی که درخواست ثبت نام در تورهای دانش‌آموزی یازدهمین نمایشگاه نانو را دارند، می‌توانند با باشگاه نانو (شماره 02122896414 داخلی 105) تماس حاصل نمایند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)