باشگاه نانو | اخبار | اسامی مدرسان برتر فعال در نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو اعلام شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/07/07 - تعداد بازدید : 311
اسامی مدرسان برتر فعال در نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو اعلام شد از میان 34 مدرس فعال در نهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، 5 مدرس به عنوان مدرس برتر اعلام شدند.
4 امتیاز از 3 رای

 

ستاد توسعه فناوری نانو در راستای ارتقا کیفیت آموزش فناوری نانو و افزایش میزان مشارکت مدرسان فناوری نانو در آموزش این فناوری، هر ساله مدرسان فعال در ارائه کارگاه‌های آموزشی آماده‌سازی المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو را پس از اعلام نتایج آزمون، ارزیابی می‌نماید. بر این اساس، از میان 34 مدرس فعال در نهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، 5 مدرس به عنوان مدرس برتر اعلام شدند.

 

بر اساس اعلام ستاد نانو، به ترتیب رضا صیاد (ارائه 2 کارگاه-تراز19.05)، محمود بیگلری (ارائه14کارگاه- تراز9.04)، امیرحسن مهدی‌زاده مقدم (ارائه8 کارگاه-تراز 8.56)، محمدرضا مکارم (ارائه 13کارگاه-تراز 7.05)، و حسین سفردوست هوجقان (ارائه 2کارگاه-تراز 6.26)، رتبه های اول تا پنجم را کسب نمودند.

 

شایان ذکر است مدرسان برتر فوق ارائه کارگاه‌‌های آموزشی برگزار شده توسط نهادهای ترویجی پژوهش‌سرای دانش‌آموزی متقین برازجان، شرکت سرآمد علم آینده، کانون توسعه علوم و فناوری نانو استان خراسان رضوی، شرکت صنعت پژوهان کوشای سپاهان و شرکت اعلان پدیده نو را بر عهده داشته‌اند.

 

گفتنی است، از زمان شروع تا پایان ثبت نام نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو 154 کارگاه آموزشی آماده‌سازی این المپیاد توسط 27 نهاد ترویجی در 89 شهر از 24 استان کشور برگزار شده‌است و در مجموع 13540 نفر از داوطلبان المپیاد در این دوره‌ها آموزش دیده‌اند.

 

34 مدرس نانو در برگزاری این دوره‌های آموزشی با نهادهای ترویجی همکاری داشته‌اند که از این تعداد به تفکیک نوع تراز تدریس، 50% مدرسان تراز الف، 32% مدرسان تراز ب و 18% مدرسان تراز ج و به تفکیک مقطع تحصیلی، 50% از مقطع دکتری تخصصی و 38% از مقطع کارشناسی ارشد، 9% از مقطع کارشناسی و 3% از مقطع دکتری عمومی بوده‌اند.

 

همچنین با محوریت نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، 446 سمینار ترویجی دانش‌آموزی فناوری نانو در پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی و مدارس سراسر کشور برگزار شده و 42450 نفر در این رویدادها آموزش دیدند.

 

منبع خبر: دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو

نظرات

0 0

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۷/۰۷/۱۶

آقای مکارم فوق العادن واقعا هم با انرژی و هم باسواد

پاسخ
0 0

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۷/۰۷/۰۷

آقای صیاد یکی از بهترین های المپیاد نانو هست. موفقیت دانش آموزان برازجان، مرهون زحمات ایشان هست

پاسخ
8 -1

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۷/۰۷/۰۷

آقای صیاد عالیه سعی کنید که ایشون کارگاه های بیشتری برگزار کنند. ✌✌✌

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)