باشگاه نانو | اخبار | قابل توجه راه‌یافتگان به دومین مرحله نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/06/25 - تعداد بازدید : 768
قابل توجه راه‌یافتگان به دومین مرحله نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو پیرو انتخاب 58 طرح در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو، مرحله پایانی این جشنواره مهرماه سال جاری در نمایشگاه فناوری نانو برگزار خواهد شد.
5 امتیاز از 3 رای

 

نویسندگان مقالات منتخب و همچنین صاحبان کارسازه‌های انتخاب شده، فرصت دارند تا پنجم مهرماه مقاله کامل با قالب درست نوشتاری را به همراه فایل پوستر طراحی شده (دریافت قالب پوستر) به نشانی پست الکترونیکی festivalnanoclub@gmail.com  ارسال کنند. توجه داشته باشید که لازم است مقاله هم ارسال شود و ارسال نتایج پژوهش انجام شده به تنهایی، پذیرفته نمی‎شود.

 

طبق اطلاعیه‌های پیشین، دفترچه‌ای از طرح‌های راه‌یافته به مرحله دوم در دست تهیه است. افرادی که تاکنون برای ارسال چکیده و تصویر 4×6 پژوهشگران هر طرح با حفظ شئونات اسلامی اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا 30 شهریورماه موارد لازم را به نشانی پست الکترونیکی festivalnanoclub@gmail.com  ارسال کنند.

 

زمان‌بندی حضور طرح‌ها در نمایشگاه نانو، در تاریخ 15 مهرماه از طریق سایت باشگاه نانو اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

فراخوان نهمین دوره جشنواره دانش‌آموزی نانو از آذر ماه سال 1396 آغاز و تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت. در این دوره 300 اثر شامل  219 مقاله پژوهشی، 30 اثر کارسازه و 51 اثر هنری به دبیرخانه نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو ارسال شد. این آثار در بخش مقالات و کارسازه مورد بررسی و داوری اولیه قرار گرفته‌ و 100 مقاله و 10 کارسازه به مرحله اول جشنواره راه پیدا کردند. لازم به ذکر است، داوری آثار هنری در یک مرحله انجام و نتایج آن مهر ماه سال جاری اعلام می‌شود.

 

مرحله اول نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، 11 و 12 مردادماه سال 1397 با حضور بیش از 100 اثر از سراسر ایران در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کرج برگزار شد و پس از ارزیابی داوران محترم، 58 اثر که شامل 53 مقاله و 5 کارسازه است برای شرکت در مرحله دوم جشنواره، معرفی شدند.

 

مرحله دوم نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از 21 تا 24 مهرماه 1397، در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، در غرفه باشگاه نانو برگزار خواهد شد.

نظرات

0 0

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۷/۰۶/۲۸

30ام مهرماه اخرین مهلت ارسال عکس های پرسنلیه یا 30 تیر؟ ضمنا سخنرانی ها هم باید بفرستن مقالشونو؟؟

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

30 شهریور.

بله همه طرحها باید فایل پوستر رو کامل و ارسال کنند. 

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)