باشگاه نانو | اخبار | شرایط حضور راه یافتگان به مرحله دوم نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو اعلام شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/05/30 - تعداد بازدید : 789
شرایط حضور راه یافتگان به مرحله دوم نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو اعلام شد پیرو انتخاب 58 طرح در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو، مرحله پایانی این جشنواره مهرماه سال جاری در نمایشگاه فناوری نانو برگزار خواهد شد.
4.8 امتیاز از 4 رای

 

نهمین جشنواره دانش‌‌آموزی نانو، 11 و 12 تیرماه سال جاری، به میزبانی مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کرج برگزار شد و 58 طرح به مرحله دوم این دوره راه یافتند.

 

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو با حضور دکتر عماد احمدوند، مدیر کارگروه ترویج ستاد نانو، مهندس مهیار خادم، مدیر ترویج دانش‌آموزی ستاد نانو، و همچنین دانش‌آموزان شرکت کننده در جشنواره به همراه اساتید راهنما و سرپرستان آنها، جمعه، دوازدهم تیرماه برگزار شد.

 

سمیرا جعفری، دکتری فناوری نانو دارویی، مژگان مقنی‌زاده، دکتری مهندسی پلیمر، فاطمه پاشایی، دکتری مهندسی پلیمر، فهیمه صبور، دکتری مهندسی شیمی، هادی رضوانی، فوق لیسانس مهندسی شیمی، و کریم عونی، فوق لیسانس مهندسی شیمی، داوری این دوره از جشنواره را بر عهده داشتند.

 

پس از برگزاری جشنواره در دو روز و ارائه مقالات و طرح‌های انجام شده توسط دانش‌آموزان، داوران امتیازات طرح‌های مختلف را بررسی کرده و بر اساس معیارهای تعریف شده، 58 طرح را برای حضور در مرحله دوم جشنواره انتخاب کرند که نوآوری طرح، تسلط دانش‌آموزان بر طرح، وجود روند منطقی در انجام پژوهش و انجام آزمون‌های لازم برای اثبات نتایج هر طرح، از جمله شاخص‌های ارزیابی طرح‌ها بود.

 

فهرست 58 طرح‌ برتر نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو از اینجا قابل دریافت است.

 

لازم به ذکر است به تمامی طرح‌های راه یافته به مرحله دوم جشنواره اعتبار پژوهانه به ارزش 300.000 تومان تعلق خواهد گرفت. این اعتبار در آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سراسر کشور قابل استفاده است. پذیرفته‌شدگان برای دریافت اعتبار آزمایشگاهی خود لازم است نماینده گروه خود را برای تخصیص اعتبار هدیه دریافت خدمات آزمایشگاهی، به باشگاه نانو معرفی نمایند. اعلام نام و نام‌خانوادگی کامل، شماره ملی و شماره تلفن همراه نماینده الزامی است.

 

همچنین لازم است راه‌یافتگان به مرحله دوم جشنواره، چکیده طرح خود را در قالب word به همراه عکس پرسنلی تا تاریخ 97/06/06 به پست الکترونیکی (festivalnanoclub @ gmail.com) ارسال نمایند. عدم ارسال موارد خواسته شده به منزله انصراف از حضور در مرحله دوم جشنواره است.

 

مرحله دوم نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از 21 تا 24 مهرماه 1397، در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران و در غرفه باشگاه نانو برگزار خواهد شد.

 

نظرات

0 0

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۷/۰۶/۱۱

سلام ما چند روز بعد از تاریخ ارسال چکیده متوجه شدیم که به مرحله بعد راه یافتیم الان چه کار میتونیم بکنیم؟

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام. با دفتر باشگاه بخش جشنواره تماس بگیرید. 02122896414

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)