باشگاه نانو | اخبار | نتایج ارزیابی عملکرد تیرماه اعضاء شبکه آزمایشگاهی توانا منتشر شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/05/15 - تعداد بازدید : 128
نتایج ارزیابی عملکرد تیرماه اعضاء شبکه آزمایشگاهی توانا منتشر شد به گزارش باشگاه دانش‌آموزی نانو، بیش از 2400 دانش‌آموز در تیرماه 1397 با حضور در آزمایشگاه‌های آموزشی توانا، با دنیای نانو و تجهیزات آن آشنا شدند.
5 امتیاز از 1 رای

 

از سال 1391 تاکنون، 83 مرکز آموزشی که بیشتر آنها پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی هستند، با هدف ترویج و آموزش عملی علوم و فناوری نانو به دانش‌آموزان، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اقدام به تجهیز آزمایشگاه علوم و فناوری نانو با تجهیزات ساخت ایران کرده‌اند. این آزمایشگاه‌ها در حال حاضر با عنوان آزمایشگاه‌های شبکه توانا در حال فعالیت و آموزش به دانش آموزان علاقه‌مند هستند و ماهیانه گزارش عملکرد آنها توسط باشگاه نانو ارزیابی و نتایج آن در سایت باشگاه منتشر می‌گردد.

 

ملاک ارزیابی‌های ماهیانه، گزارش‌هایی است که تا سی‌ام هر ماه برای باشگاه نانو ارسال می‌گردد و موارد رسیده بعد از این تاریخ در ارزیابی ماه بعد لحاظ می‌شود.

 

ارزیابی‌ گزارش‌های رسیده در تیرماه 97 انجام شده است و بر اساس آن، 31 کارگاه، 32 سمینار و 12 بازدید در این ماه در محل آزمایشگاه‌های نانو برگزار شده است و زمینه‌ساز آشنایی 2419 دانش‌آموز و دبیر با علوم و فناوری نانو گردیده است.

 

همچنین در این ماه، 96 نفر از دانش‌آموزان علاقمند به فعالیت‌های پژوهشی در آزمایشگاه نانو به صورت گروهی اقدام به انجام پروژه کرده‌اند که نتایج آنها برای جشنواره‌های دانش‌آموزی نانو ارسال می‌شود.

 

جزئیات عملکرد آزمایشگاه‌های توانا در تیرماه 97 را از اینجا دریافت کنید.

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)