باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با سرگروه تیم افتخارآفرین ایران در المپیاد بین‌المللی نانو در شماره 84 زنگ نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/04/12 - تعداد بازدید : 246
گفتگو با سرگروه تیم افتخارآفرین ایران در المپیاد بین‌المللی نانو در شماره 84 زنگ نانو هومن بخشی، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری نانو دانشگاه علم و صنعت، از زمان دانش‌آموزی با فناوری نانو آشنا شده است. وی در تمام دوران تحصیل در زمینه نانو فعالیت داشته و عناوین و افتخارات بسیاری کسب نموده و اکنون مدرس نانو است.
4.5 امتیاز از 8 رای

 

وی در حوزه تولید و فرآوری محصولات مبتنی بر فناوری نانو نیز فعالیت دارد. کسب مدال طلا و عنوان بهترین تیم در بخش تجاری اولین المپیاد بین‌المللی فناوری نانو که فروردین 1397 در تهران برگزار شد، از مهم‌ترین افتخارات وی و همکارانش در زمینه فناوری نانو است.

 

نخستین المپیاد بین‌المللی فناوری نانو، آذر ماه 96 با محوریت کاربردهای فناوری نانو در آب و فاضلاب به میزبانی تهران برگزار شد.

 

جداسازی کروم از پساب کارخانجات صنایع چرم و بازیابی آن برای استفاده مجدد در این صنایع عنوان پروژه انجام شده توسط تیم ایشان در المپیاد بین‌المللی بود.

 

هومن بخشی، 8 سال است که در حوزه تدریس فناوری نانو در سطح دانش‌آموزی و دانشجویی فعالیت دارد و طی این مدت بیش از 30 نفر از دانش‌آموزانش موفق به راهیابی به مرحله دوم المپیاد فناوری نانو شده‌اند. همچنین طی سال‌های 94، 95 و 96 به عنوان مدرس برتر فناوری نانو در مسابقه ملی نانو انتخاب شده‌است.

 

برای خواندن متن کامل گفتگوی ماهنامه زنگ نانو با آقای هومن بخشی شماره 84 ماهنامه را تهیه کنید. 

 

لینک دریافت اشتراک ماهنامه زنگ نانو

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)