باشگاه نانو | اخبار | راه‌یابی 110 اثر به مرحله اول نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/03/30 - تعداد بازدید : 1560
راه‌یابی 110 اثر به مرحله اول نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو به گزارش دبیرخانه نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، پس از ارزیابی 300 اثر ارسال شده، 110 اثر به مرحله اول جشنواره راه یافتند.
4.3 امتیاز از 3 رای

 

فراخوان نهمین دوره جشنواره دانش‌آموزی نانو از آذر ماه سال 1396 آغاز و تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت. در این دوره 300 اثر شامل  219 مقاله پژوهشی، 30 اثر کارسازه و 51 اثر هنری به دبیرخانه نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو ارسال شده است.

 

این آثار در بخش مقالات و کارسازه مورد بررسی و داوری اولیه قرار گرفته‌اند. در نتیجه 100 مقاله و 10 کارسازه به مرحله اول جشنواره راه پیدا کردند. لازم به ذکر است، داوری آثار هنری در یک مرحله انجام و نتایج آن مهر ماه سال جاری اعلام می‌شود.

 

برگزیدگان بخش مقالات از 15 استان کشور هستند که استان‌های البرز و تهران، آذربایجان شرقی، کرمان، کرمانشاه به ترتیب بیشترین تعداد برگزیده را به خود اختصاص دادند. گفتنی است 90درصد برگزیدگان در بخش کارسازه را دانش‌آموزان استان البرز تشکیل داده‌اند.

 

فهرست برگزیدگان در بخش مقالات از اینجا و فهرست برگزیدگان در بخش کارسازه از اینجا قابل مشاهده است.

 

نحوه و هزینه ثبت نام، مکان و زمان برگزاری مرحله اول به زودی از طریق سایت باشگاه نانو اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

مرحله دوم این جشنواره هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در مهر ماه سال جاری در محل غرفه باشگاه نانو برگزار و از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

 

 

نظرات

1 -1

سید محمد حسین داتلی بیگی - ‏۱۳۹۷/۰۴/۱۳

با سلام وخسته نباشید. لطفا برای طرح های پذیرفته نشده داوری مجدد انجام گردد.

پاسخ
7 -1

محمد - ‏۱۳۹۷/۰۴/۰۳

با سلام لطفا برای طرح های پذیرفته شده دعوت نامه به ادارات کل و آموزش و پرورش شهرستان ها ارسال کنیدو در ضمن برای اساتید راهنما شماره دعوت نامه و تاریخ نامه ارسالی را بفرستید تا هماهنگی لازم صورت بگیرد.

پاسخ
3 -3

حجت اله علیزاده - ‏۱۳۹۷/۰۳/۳۱

سلام. لطفا مرحله اول را اصفهان قرار ندهید. چون مکان آنجا اصلا مناسب نبود. همچنین این فصل اصفهان بسیار گرم است. پشه ها ما را خوردند. استانهای آذربایجان اردبیل خراسان شمالی گلستان بهتر هستند

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)