باشگاه نانو | اخبار | کارنامه داوطلبان نهمین المپیاد نانو روی سایت باشگاه قرار گرفت
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/03/09 - تعداد بازدید : 2736
کارنامه داوطلبان نهمین المپیاد نانو روی سایت باشگاه قرار گرفت به گزارش باشگاه نانو، کارنامه داوطلبان نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو منتشر و روی سایت باشگاه قرار گرفت.
3.4 امتیاز از 29 رای

 

نهادهای ترویجی می‌توانند با ورود به کارتابل خود، فایل کارنامه‌ها را به صورت یکجا دریافت نمایند. همچنین داوطلبان گرامی برای دریافت کارنامه به صورت انفرادی می‌توانند با ورود به سایت باشگاه اقدام به دریافت کارنامه نمایند.

 

دانش‌آموزانی که دارای نام کاربری و رمز عبور نیستند، باید برای ورود به سایت، کد ملی را به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد کنند.

 

لازم به ذکر است، 5 درصد از امتیاز منتخبین مرحله اول را معدل سه آزمون آزمایشی که پیش از آزمون اصلی انجام شده، تشکیل داده است.

 

آزمون مرحله اول نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، اردیبهشت ماه سال جاری به‌صورت سراسری برگزار شد و 437 نفر از دانش‌آموزان، حائز حدنصاب لازم برای حضور در مرحلۀ دوم این المپیاد شدند.

 

مرحله سوم نهمین دوره المپیاد نانو با حضور افرادی که موفق به کسب حدنصاب لازم از مرحله دوم شوند، به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریور ماه 1397 برگزار خواهد شد.

 

 

نظرات

2 -1

یسرا عزیزی - ‏۱۳۹۷/۰۳/۲۳

سلام خسته نباشید به ما منابع دادن برای یه ازمون که تاریخش 23تیره این ازمون برای چیه مگر مرحله دوم به صورت اردو برگزار نمی شه؟

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام. المپیاد امسال بصورت سه مرحله ای برگزار میشود. 437 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند که در تیرماه آزمون میدهند و نفرات برتر این آزمون به اردوی مرحله سوم میروند. 

3 -1

شهلا - ‏۱۳۹۷/۰۳/۲۰

سلام کجا باید کارنامه رو ببینم

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام. با وارد کردن کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سایت باشگاه وارد صفحه شخصی شده و کارنامه را دریافت کنید. از نهاد ترویجی که شما را ثبت نام کرده است هم میتوانید پیگیری کنید.

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)