باشگاه نانو | اخبار | نتایج ارزیابی عملکرد فروردین و اردیبهشت اعضاء شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا منتشر شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/03/08 - تعداد بازدید : 240
نتایج ارزیابی عملکرد فروردین و اردیبهشت اعضاء شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا منتشر شد عملکرد اعضاء شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا)، در سال جاری به صورت ماهیانه ارزیابی و نتایج آن در سایت باشگاه نانو منتشر می‌شود.
5 امتیاز از 2 رای

 

به گفته حسین گیلانی، سرپرست شبکه توانا، ملاک ارزیابی‌های ماهیانه، گزارش‌هایی است که تا سی‌ام هر ماه برای باشگاه نانو ارسال می‌گردد و موارد رسیده بعد از این تاریخ در ارزیابی ماه بعد لحاظ می‌شود.

 

گیلانی افزود: «ارزیابی‌های ماه‌های فروردین و اردیبهشت 97 انجام شده است و بر اساس گزارش‌های رسیده، 202 رویداد ترویجی- آموزشی نانو در این دو ماه به همت پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی در محل آزمایشگاه‌های نانو برگزار شده و زمینه‌ساز آشنایی 6000 دانش‌آموز با علوم و فناوری نانو گردیده است.»

 

وی با اشاره به برگزاری 45 سمینار و 88 کارگاه در فروردین ماه، افزود: «در مجموع بیش از 4000 دانش‌آموز از سراسر کشور در این رویدادها شرکت کرده‌اند. همچنین در این ماه، 272 دانش‌آموز در آزمایشگا‌ها به فعالیت پژوهشی پرداخته و 663 دانش‌آموز نیز از تجهیزات آزمایشگاه‌ها بازدید کرده‌اند.»

 

سرپرست شبکه توانا درباره گزارش‌ فعالیت‌های صورت گرفته در اردیبهشت ماه گفت: «تعداد 45 کارگاه و 24 سمینار در اردیبهشت 97 برگزار شده که نزدیک به 2000 دانش‌آموز در این رویدادها حضور پیدا کرده‌اند، یک کارگاه دانشجویی نیز در این ماه برگزار شده است. همچنین 474 دانش‌آموز از آزمایشگاه‌ها بازدید کرده‌ و 80 نفر نیز به کار پژوهشی و آزمایشگاهی پرداخته‌اند.»

 

نتایج ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در فروردین و اردیبهشت سال 1397 را از این بخش از سایت باشگاه نانو دریافت کنید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)