باشگاه نانو | اخبار | سومین جلسه شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا در کرمان برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/02/24 - تعداد بازدید : 140
سومین جلسه شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا در کرمان برگزار شد سومین جلسه «شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا» با حضور مدیران آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانوی استان کرمان، بیست و دوم اردیبهشت 97 در کرمان برگزار شد.
5 امتیاز از 1 رای

 

این جلسه با حضور مدیر بخش دانش‌آموزی کارگروه ترویج ستاد نانو، سرپرست شبکه آزمایشگاه‌های توانا، مدیر و کارشناسان آزمایشگاه‌های نانو کرمان و سیرجان، معاونین پژوهشی نواحی یک و دو کرمان و کارشناس تکنولوژی آموزشی اداره کل آموزش و پرورش کرمان در محل مرکز پژوهش‌های علمی و آموزشی کرمان برگزار شد.

 

در ابتدا آقای قدمگاهی، مدیر بخش دانش‌آموزی ستاد نانو، گزارشی از فعالیت‌های ستاد در بخش دانش‌آموزی و اهداف این ستاد در توسعه فناوری نانو ارایه کرد و از همکاری مسئولین و کارشناسان آزمایشگاه‌های نانو تشکر کرد.

 

سپس گزارش کامل عملکرد آزمایشگاه‌های نانو استان در سه سال گذشته و نیز مشکلات و مسائل آنها توسط کارشناسان آزمایشگاه‌ها ارایه شد که با توجه به عملکرد خوب آزمایشگاه نانو مرکز کرمان برنامه‌هایی برای توسعه فعالیت این مرکز و ارتقا سایر آزمایشگاه‌های استان در شهرستان‌های سیرجان و جیرفت پیشنهاد شد.

 

از دیگر موارد مطرح شده در جلسه تدوین یک محتوای ساده و متناسب با سطح علمی دانش‌آموزان برای المپیاد نانو و نیز کاهش هزینه ثبت نام المپیاد برای دانش‌آموزان مستعد و کم بضاعت بود که مورد تایید حاضرین در جلسه قرار گرفت.

 

همچنین ارتباط بیشتر باشگاه نانو با وزارت آموزش و پرورش به منظور ارسال آیین‌نامه‌ها و اعلام جزئیات برنامه‌های آموزشی از طریق بخشنامه‌های وزارتخانه از جمله درخواست‌های مطرح شده توسط مسئولین اداره بود که مقرر شد پیگیری لازم در این زمینه انجام شود.

 

در پایان جلسه بازدید از آزمایشگاه نانو کرمان انجام شد و چگونگی برگزاری دوره‌های آموزشی و نیز مشکلات مربوط به دستگاه‌ها بررسی گردید.

 

شایان ذکر است اولین و دومین جلسه شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا در شهرهای قزوین و مشهد برگزار شده است.

 

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2filereader.php?p1=main_a87ff679a2f3e71d9

نظرات

0 0

خالقی - ‏۱۳۹۷/۰۲/۲۵

با عرض سلام و خسته نباشید باتوجه به کمک های مهم و با ارزشی که ستاد نانو به آموزش و پرورش می کند بنده یک سوال از شما مسئولین محترم داشتم:چرا با اینکه هرساله آموزش و پرورش برای استخدام برخی از رشته ها مثل تربیت بدنی ،روانشناسی و...اعلام نیاز می کند اما برای جذب دبیر یا متخصص نانو اصلا اقدامی نمی کند و با وجود اینکه از طرف این سازمان محترم حمایت می شود در دفترچه های استخدامی خود حتی نامی از جذب فارغالتحصیلان یا مدرسان مخصوص ستاد نانو(الف،ب،ج) نمیکند.در صورتیکه آموزش پرورش برای راه اندازی شبکه های آزمایشگاهی نانو به افراد متخصص تحت حمایت ستاد نانو نیاز دارد.لذا خواهشمنم درصورت امکان حتا پیگیری نمایید. با تشکر از زحمات شم

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)