باشگاه نانو | اخبار | مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو تا پانزدهم اردیبهشت 1397 تمدید شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1397/01/30 - تعداد بازدید : 737
مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو تا پانزدهم اردیبهشت 1397 تمدید شد باشگاه نانو بنا به درخواست دانش‌آموزان عزیز، مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را تا پانزدهم اردیبهشت ماه 1397 تمدید کرد.
5 امتیاز از 3 رای

 

مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1397 برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا 15 اردیبهشت 1397 برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. لازم به ذکر است این تاریخ در هیچ صورتی قابل تمدید نیست.

 

نهادهای ترویجی برای ثبت مقالات دانش‌آموزی می‌توانند پس از ورود به کارتابل نهاد، از منوی گردش کار استفاده نمایند. نتیجه بررسی ثبت نام‌های انجام شده نیز در همین بخش (گردش کار) قابل مشاهده است. این نتایج برای دانش‌آموزانی که به صورت انفرادی ثبت نام کرده‌اند، به صورت پیغام در صفحه شخصی آنها در سایت باشگاه نانو قابل دریافت است.

 

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820 


آیین‌نامه اجرایی و حمایتی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را به همراه پیوست‌های آن و راهنمای تصویری ثبت نام در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو (شامل راهنمای ثبت نام کاربر جدید در سایت باشگاه نانو، ثبت مستقل مقاله و ثبت مقاله توسط نهاد ترویجی) را از اینجا دریافت کنید.

 

شایان ذکر است، این جشنواره در دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول به صورت همایشی ملی با همکاری مراکز آموزش و پرورش با حضور دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار و منتخبین آن به مرحله دوم راه پیدا می کنند. مرحله دوم این جشنواره هر ساله هم‌زمان با نمایشگاه علوم و فناوری نانو در مهرماه برگزار می گردد.

 

نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت مقالات دانش‌آموزان اقدام کنند.

 

 

نظرات

0 0

محمد صادق شهری - ‏۱۳۹۷/۰۲/۰۲

مهلت آثار هنری تا کی هست ؟ همان 15 اردیبهشت؟ آیا حنما باید پست شود ؟ یا میتوان ایمیل کرد؟ با تشکر

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام تا 15 اردیبهشت فرصت دارید و پست کنید. 

1 0

محمد مرادی - ‏۱۳۹۷/۰۱/۳۱

سلام واقعا از اینکه جشنواره رو تمدید کردید سپاسگزارم. باتشکر

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)