باشگاه نانو | اخبار | مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو تا پایان فروردین 1397 تمدید شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/12/24 - تعداد بازدید : 807
مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو تا پایان فروردین 1397 تمدید شد باشگاه نانو بنا به درخواست دانش‌آموزان عزیز، مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را تا پایان فروردین ماه 1397 تمدید کرد.
4.4 امتیاز از 5 رای

 

مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1397 برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا 30ام فروردین ماه 1397 برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا به صورت مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود. 


آیین‌نامه اجرایی و حمایتی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را به همراه پیوست‌های آن و راهنمای تصویری ثبت نام در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو(شامل راهنمای ثبت نام کاربر جدید در سایت باشگاه نانو، ثبت مستقل مقاله و ثبت مقاله توسط نهاد ترویجی) را از اینجا دریافت کنید. 

 

شایان ذکر است، این جشنواره در دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول به صورت همایشی ملی با همکاری مراکز آموزش و پرورش با حضور دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار و منتخبین آن به مرحله دوم راه پیدا می کنند. مرحله دوم این جشنواره هر ساله هم‌زمان با نمایشگاه علوم و فناوری نانو در مهرماه برگزار می گردد.

 

نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت مقالات دانش‌آموزان اقدام کنند. 

 

نظرات

2 0

بنیامین وحیدنیا - ‏۱۳۹۷/۰۱/۲۹

لطفا مهلت ارسال آثار را تا 15 اردیبهشت تمدید کنید

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)