باشگاه نانو | اخبار | بازدید رئیس آموزش و پرورش منطقه ۵ تهران از دستاوردها و طرح‌های نانو دانش‌آموزان
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/12/21 - تعداد بازدید : 379
بازدید رئیس آموزش و پرورش منطقه ۵ تهران از دستاوردها و طرح‌های نانو دانش‌آموزان 5 طرح دانش‌آموزی نانویی در حوزه‌های نانوپزشکی و محیط زیست در جشنواره انجمن‌های علمی منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران ارایه شد و مورد استقبال مدیران منطقه قرار گرفت.
4.1 امتیاز از 8 رای

 

جشنواره انجمن‌های علمی و پروژه‌های دانش‌آموزی پژوهش‌سرای جوان، روز چهارشنبه 16/12/96 با حضور اعضاء هیئت امنای پژوهش‌سرا و شورای معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه 5 برگزار گردید و دانش‌آموزان منتخب انجمن نانو به ارایه و دفاع از پروژه‌های خود در حضور مسئولین و مدیران منطقه پرداختند.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه، آقای میرشفیعی و آقایان رعیتی (معاون آموزش)، حمدالهی (معاون پژوهش)، امام وردی (معاون پرورشی)، نقدی (معاون آموزش ابتدایی)، مهدویان (معاون مالی)، ظفر آسوده (مسئول ارزیابی عملکرد)، شریعتی (مسئول حراست) و خانم‌ها فخیمی (مدیر پژوهش‌سرا) در این جشنواره حضور داشتند.

 

به گفته خانم مینا زاهد، کارشناس پژوهش‌سرای جوان، این جشنواره پرشور پژوهشی مورد استقبال دانش‌آموزان پژوهشگر، رابطان پژوهشی، هیئت محترم امنای پژوهش‌سرا و شورای محترم معاونین منطقه قرار گرفت. در این جشنواره کارشناسان و مشاورین پژوهش‌سرای جوان نیز در کنار دانش‌آموزان، فرایند انجام پروژه‌ها، هماهنگی‌ها و مراحل انجام کار را برای بازدیدکنندگان و میهمانان توضیح دادند و در پایان مورد تقدیر مسئولین قرار گرفتند.

 

گفتنی است، ۵ طرح ارائه شده که در سال جاری توسط دانش‌آموزان منطقه ۵ در حوزه نانو انجام گردیده، شامل ۳ طرح در حوزه نانوپزشکی با رویکرد شناسایی و درمان و ۲ طرح با موضوع کاربرد فناوری نانو در رفع آلودگی‌های محیط زیست است.

 

دانش‌آموزان پژوهشگر از مدارس دخترانه خضرا، پسرانه سما ۱، علامه حلی ۱، دخترانه سما ۲، منطقه ۵ بودند.

 

در پایان جشنواره، مدیر محترم منطقه ۵، آقای میرشفیعی با توجه به ظرفیت‌های خوب به‌وجود آمده در حوزه پژوهش‌های نانو دانش‌آموزی منطقه ۵، نوید حمایت‌های بیشتر از دانش‌آموزان پژوهشگر را دادند.

 

filereader.php?p1=main_cfcd208495d565ef6filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)