باشگاه نانو | اخبار | آزمون‌های آزمایشی نهمین المپیاد نانو چه زمانی برگزار می‌شوند؟
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/11/17 - تعداد بازدید : 865
آزمون‌های آزمایشی نهمین المپیاد نانو چه زمانی برگزار می‌شوند؟ به گزارش باشگاه نانو، امسال نیز همانند سال‌های گذشته سه آزمون آزمایشی ویژه نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، در بهمن و اسفند 1396 و فروردین 1397 به صورت مجازی برگزار می‌گردد.
4 امتیاز از 8 رای


آزمون اول 25 تا 28 بهمن، آزمون دوم 16 تا 19 اسفند و آزمون سوم 22 تا 24 فروردین در سایت آموزش نانو به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

باشگاه نانو هر ساله برای بالا بردن سطح آمادگی داوطلبان برای حضور در آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو اقدام به برگزاری آزمون‌های مجازی آمادگی المپیاد می‌کند. دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در آزمون‌های مجازی می‌توانند در تاریخ‌های اعلام شده با مراجعه به سایت آموزش در آزمون شرکت کرده و میزان آمادگی خود را برای حضور در المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو مورد سنجش قرار دهند.

گفتنی است معدل نمره آزمون‌های آزمایشی در امتیاز نهایی آزمون اصلی موثر است.

فایل کامل سؤالات به همراه پاسخنامه تشریحی دو روز پس از آزمون در سایت باشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو www.nanoclub.ir در دسترس علاقمندان خواهد بود.

راهنمای شرکت در آزمون، قبل از شروع آزمون از طریق همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است سوالات آزمون‌های آزمایشی از مجموعه سوالات آزمون‌های اصلی و آزمایشی دوره‌های قبلی المپیاد نانو انتخاب شده است. آرشیو این سوالات به همراه پاسخنامه آنها به تفکیک دوره برگزاری، در سایت باشگاه نانو موجود است. برای دسترسی به این آرشیو اینجا را ببینید.

مرحله اول آزمون اصلی المپیاد دانش‌آموزی نانو، در تاریخ 7 اردیبهشت 1397 به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی انجام خواهد شد.

لینک خبر ثبت نام نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)