باشگاه نانو | اخبار | آیین‌نامه نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو منتشر شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/11/14 - تعداد بازدید : 2412
آیین‌نامه نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو منتشر شد ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حمایت از برگزاری جشنواره دانش‌آموزی نانو بر اساس آیین‌نامه تدوین شده، درصدد ایجاد یک جریان آموزشی پژوهشی و هنری در میان دانش‌آموزان است.
4.9 امتیاز از 8 رای


مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1397برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا 30ام اسفند ماه 1396 برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا به صورت مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود. 

آیین‌نامه اجرایی و حمایتی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را به همراه پیوست‌های آن از اینجا دریافت کنید. 

راهنمای تصویری ثبت نام در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو(شامل راهنمای ثبت نام کاربر جدید در سایت باشگاه نانو، ثبت مستقل مقاله و ثبت مقاله توسط نهاد ترویجی) را از این قسمت سایت باشگاه نانو دریافت نمایید.

شایان ذکر است، این جشنواره در دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول به صورت همایشی ملی با همکاری مراکز آموزش و پرورش با حضور دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار و منتخبین آن به مرحله دوم راه پیدا می کنند. مرحله دوم این جشنواره هر ساله هم‌زمان با نمایشگاه علوم و فناوری نانو در مهرماه برگزار می گردد.

نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت مقالات دانش‌آموزان اقدام کنند. 

نظرات

0 0

بتول آشتاب - ‏۱۳۹۷/۰۱/۲۷

چرا بخش ثبت نام جشنواره و ارسال آن قفله؟؟؟؟؟؟؟؟ تا 30 ام گفتین وقت هست...

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :

سلام با شماره باشگاه نانو بخش جشنواره تماس بگیرید. 

0 0

نیما کیانی - ‏۱۳۹۷/۰۱/۰۲

سلام و عرض خسته نباشی.فقط ببخشید در بخش ثبت نام در نوشتن نام کاربری مشکلی هست لطفا رسیدگی کنید.مرسی و با تشکر.

پاسخ
0 0

محمد - ‏۱۳۹۶/۱۲/۲۰

سلام وقتتون به خیر واقعا خیلی عالی شد که به جشنواره امسال بخش ساخت کارسازه اضافه شده ولی یکم زمانش برای ما دانش آموزا محدوده چون از 17 اسفند تا 25 فروردین امتحان داریم اگه میشه تا آخر فروردین تمدید کنید تا توی تعطیلات عید کارای خوبی رو بسازیم باتشکر

پاسخ
1 0

محمد کزازی - ‏۱۳۹۶/۱۲/۱۷

سلام با توجه به اینکه برای انجام آنالیز ها به مراکز دانشگاهی نیاز است و نقریبا دانشگاه ها از 20 اسفند تا 20 فروردین نمونه برای آنالیز نمی پذیرند اگه ممکن است جشنواره را تا پایان فروردین تمدید کنید تا ما شهرستانی ها هم بتوانیم شرکت کنیم با تشکر

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)