باشگاه نانو | اخبار | شروع به کار دانش‌آموزان پژوهشگر شهرضایی برای آمادگی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/10/02 - تعداد بازدید : 313
شروع به کار دانش‌آموزان پژوهشگر شهرضایی برای آمادگی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو 27 آذرماه سال جاری، به مناسبت هفته پژوهش، طی همایشی کار بر روی پروژ‌های دانش‌آموزان شهرستان شهرضا برای ارایه در نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو آغاز شد.
5 امتیاز از 1 رای


در این همایش که با همکاری پژوهش‌سرای دانش‌آموزی استاد طاهر و دبیرستان نمونه دولتی شهید همت برگزار شد، کارگاه‌های آشنایی با بسته‌های آموزشی توانا و آزمایش‌های ساده نانو و همچنین کارگاه مقاله‌نویسی برای 60 نفر از دانش‌آموزان اجرا گردید. 

شایان ذکر است، این پژوهش‌سرا در سال تحصیلی جاری در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی توانا و انجام پروژه‌های دانش‌آموزی نانو، در حال برگزاری کلاس‌های آمادگی المپیاد دانش‌آموزی نانو است و تاکنون نزدیک به 100 داوطلب المپیاد، در کلاس‌های ذکر شده ثبت نام کرده و در طول هفته در حال آموزش هستند.

پژوهش‌سرای دانش‌آموزی استاد طاهر شهرضا سومین مرکزی بود که به تجهیزات نانو مجهز شد و آزمایشگاه نانوی آن از سال 1391 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و دارای دستگاه‌های الکتروریسی، اسپاترینگ رومیزی، میکروسکوپ STM و انفجار الکتریکی سیم است.

براساس گزارش باشگاه نانو مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1397برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا 30ام اسفند ماه 1396 برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا به صورت مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود. نهادهای ترویجی می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود، مقالات دانش‌آموزان را به‌صورت الکترونیکی ثبت کنند. 

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2filereader.php?p1=main_a87ff679a2f3e71d9

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)