باشگاه نانو | اخبار | از رشته داروسازی چه می‌دانید؟
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/22 - تعداد بازدید : 265
از رشته داروسازی چه می‌دانید؟ رشته دانشگاهی داروسازی در شماره 77 ماهنامه زنگ نانو معرفی شد.
5 امتیاز از 2 رای


ماهنامه «زنگ نانو» نخستین نشریه دانش‌آموزی با موضوع فناوری نانو است که از مهرماه سال 1388 توسط باشگاه نانو، در راستای اهداف ترویجی و آموزشی آن تهیه و چاپ شده است. مخاطبان اصلی این ماهنامه دانش‌آموزان مقطع متوسطه هستند.

یکی از چالش‌های پیش روی دانش‌آموزان دبیرستانی انتخاب رشته دانشگاهی است. از این رو مدتی است، بخشی از ماهنامه زنگ نانو به معرفی رشته‌های دانشگاهی اختصاص داده شده است.

شماره آبان ماه سال جاری نیز به معرفی رشته داروسازی پرداخته است. به گزارش این ماهنامه این رشته به تولید و ساخت دارو، نحوه اثر دارو بر بدن، عوارض دارویی، تداخلات دارویی، طریقه مصرف دارو و ... می‌پردازد و از دانش‌آموختگان این رشته انتظار می‌رود، اطلاعات جامع و فراگیری در زمینه علوم دارویی داشته باشند.

برای آگاهی از نیازمندی‌ها برای ورود به این رشته، توانمندی‌ها و استعدادهای مورد نیاز، آینده شغلی، دانشگاه‌های برتر در این زمینه، دروس دانشگاهی و گرایش‌های این رشته شماره 77 ماهنامه را از پایگاه اینترنتی باشگاه نانو دریافت کنید و بخوانید. 

شایان ذکر است، رشته‌های شیمی و مهندسی مواد در دو شماره قبلی ماهنامه زنگ نانو معرفی شده‌اند، برای دریافت آرشیو نشریه به بخش زنگ نانو در پایگاه اینترنتی باشگاه نانو به نشانی nanoclub.ir مراجعه کنید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)