باشگاه نانو | اخبار | ثبت نام نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو آغاز شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/14 - تعداد بازدید : 2786
ثبت نام نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو آغاز شد براساس گزارش باشگاه نانو مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1397برگزار خواهد شد.
4.7 امتیاز از 11 رای


دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا 30ام اسفند ماه 1396 برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا به صورت مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود. نهادهای ترویجی می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود، مقالات دانش‌آموزان را به‌صورت الکترونیکی ثبت کنند. 

در صورتی که دانش‌آموزان مایل به ثبت مستقل مقاله خود هستند، نماینده گروه آنها می‌تواند با ورود به صفحه شخصی خود در سایت باشگاه، مقاله را بارگزاری نماید. 

راهنمای تصویری ثبت نام در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو(شامل راهنمای ثبت نام کاربر جدید در سایت باشگاه نانو، ثبت مستقل مقاله و ثبت مقاله توسط نهاد ترویجی) را از سایت باشگاه نانو دریافت نمایید.

شایان ذکر است، این جشنواره در دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول به صورت همایشی ملی با همکاری مراکز آموزش و پرورش با حضور دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار و متخبین آن به مرحله دوم راه پیدا می کنند. مرحله دوم این جشنواره هر ساله هم زمان با نمایشگاه علوم و فناوری نانو در مهر ماه برگزار می گردد.

لازم به یادآوری است، مرحله نخست هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو تیر ماه 1396 با حضور 103 طرح در شهر اصفهان برگزار شد و 40 طرح به مرحله دوم راه یافتند و مهر ماه 1396 همزمان با دهمین نمایشگاه فناوری نانو ضمن ارایه دستاوردهای خود در غرفه باشگاه نانو به رقابت با هم پرداختند.

نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت مقالات دانش‌آموزان اقدام کنند. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری جشنواره دانش‌آموزی نانو با شماره‌های 02122896415 و 02122896416 تماس حاصل نمایند.

نظرات

0 0

زهرا - ‏۱۳۹۶/۱۱/۱۵

سلام، اگر استاد راهنما دانشجوی کارشناسی باشه مشکلی داره؟!

پاسخ
پاسخ مسئول سایت :
سلام خیر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)