باشگاه نانو | اخبار | کارگاه تخصصی ساخت نانوالیاف و لایه‌نشانی نقره در شهر لار برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/13 - تعداد بازدید : 87
کارگاه تخصصی ساخت نانوالیاف و لایه‌نشانی نقره در شهر لار برگزار شد پژوهش‌سرای دانش‌آموزی لارستان در راستای نشر و ترویج علم و فناوری نوین نانو با توجه به دارا بودن دستگاه‌های تخصصی در آزمایشگاه نانو، اقدام به برگزاری کارگاه‌ آموزشی و مهارتی کار با تجهیزات نانو در آبان ماه 1396 نموده است.
4.8 امتیاز از 5 رای


در این کارگاه که با حضور 80 نفر از دانش‌آموزان و دبیران برگزار شد، روش ساخت نانوالیاف با محلول PVC و استفاده از دستگاه الکتروریسی تشریح شد. همچنین لایه‌نشانی نقره با دستگاه لایه‌نشان کندوپاش، لایه‌نشانی مایعات با دستگاه لایه‌نشان دورانی و کار با دستگاه pHمتر توضیح داده شد.

این کارگاه‌ها با هدف افزایش مهارت دانش‌آموزان در کاربری دستگاه‌های تخصصی فناوری نانو در آزمایشگاه‌های توانا در حال برگزاری است.

بر اساس آیین‌نامه‌های مندرج در پایگاه اینترنتی باشگاه نانو، پژوهش‌سراها و آزمایشگاه‌های برگزارکننده این کارگاه‌ها با ارائه گزارش، مشمول حمایت تشویقی شده و این فعالیت در نتایج ارزیابی و رتبه‌بندی آزمایشگاه مربوطه موثر خواهد بود.

اسامی مدرسان مورد تایید باشگاه نانو در کارتابل نهادهای ترویجی قابل دریافت است. 

برای آشنایی با فعالیت‌های باشگاه نانو به ویژه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا) به پایگاه اینترنتی باشگاه نانو مراجعه کنید.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2filereader.php?p1=main_a87ff679a2f3e71d9

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)