باشگاه نانو | اخبار | سمینار ترویجی فناوری نانو در شهرستان فیروزآباد استان فارس برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/12 - تعداد بازدید : 65
سمینار ترویجی فناوری نانو در شهرستان فیروزآباد استان فارس برگزار شد به گزارش باشگاه نانو، بیش از 600 دانش‌آموز و دبیر فیروزآبادی با شرکت در سمینار ترویجی و بازدید از آزمایشگاه نانو با مقدمات، مفاهیم، کاربردها و تجهیزات فناوری نانو آشنا شدند.
5 امتیاز از 1 رای


3 سمینار ترویجی علوم و فناوری نانو با هدف آموزش ابتدایی مفاهیم، کاربردها و تجهیزات نانو آبان ماه سال جاری به همت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی جابربن حیان فیروزآباد استان فارس در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

300 دانش‌آموز دختر، 250 دانش‌آموز پسر و 70 نفر از دبیران علوم پایه در این برنامه حضور داشتند.

برنامه‌ها و ابزارهای ترویج دانش‌آموزی مانند المپیاد نانو، جشنواره طرح‌های دانش‌آموزی، سایت آموزش فناوری نانو،آشنایی با فناوری نانو در ایران، آشنایی با شرکت‌های فعال در حوزه نانو، آشنایی با فناوری نانو و کاربردها، اهمیت مقیاس نانو، کاربرد در حوزه‌های مختلف، روش‌های کار و تولید در مقیاس نانو، تجهیزات، روش‌های آنالیز نانوساختارها و غیره، موضوعات اصلی ارایه شده در این سمینارها بود.

شایان ذکر است، برگزاری کارگاه‌های تخصصی تجهیزات فناوری نانو در محل آزمایشگاه توانا در ادامه این سمینارها از برنامه‌های پیش روی پژوهش‌سرای فیروزآباد است.

بر اساس آیین‌نامه‌های مندرج در پایگاه اینترنتی باشگاه نانو، پژوهش‌سراها و آزمایشگاه‌های برگزارکننده این سمینارها با ارائه گزارش، مشمول حمایت تشویقی شده و این فعالیت در نتایج ارزیابی و رتبه‌بندی آزمایشگاه مربوطه موثر خواهد بود.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2filereader.php?p1=main_a87ff679a2f3e71d9

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)