باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با استاد راهنمای مقام سوم هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/11 - تعداد بازدید : 187
گفتگو با استاد راهنمای مقام سوم هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو طرح نانوکاتالیست CaO در بسترMCM-41 به عنوان کاتالیزور همگن در تهیه بیودیزل، مقام سوم هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را از میان چهل طرح راه‌یافته به مرحله دوم از آن خود کرد. این طرح با راهنمایی دکتر ابوالفضل جعفرزاده در پژوهش‌سرای نیشابور انجام است.
5 امتیاز از 2 رای


آقای دکتر ابوالفضل جعفرزاده دهنوی متولد 1349 شهرستان نیشابور، دکتری شیمی تجزیه از دانشگاه گیلان و معلم شیمی شاغل در آموزش و پرورش نیشابور است. وی در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو گفت: «من یک معلم هستم و آموزش و هدایت دانش‌آموزان از وظایف اصلی‌ام است.»

وی جشنواره‌های دانش‌آموزی نانو را عامل موثری در ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح علمی و پژوهشی دانش‌آموزان در این حوزه علمی عنوان کرد و اظهار داشت: «این پروژه توسط امیر دلدار، دانش‌آموز پایه دهم رشته ریاضی مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی نیشابور انجام شده است».

گفتگو با آقای دکتر ابوالفضل جعفرزاده دهنوی را در سایت باشگاه نانو بخوانید.

شایان ذکر است؛ پس از ارزیابی 205 طرح‌ ارسال شده به دبیرخانه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، 103 طرح به مرحله نخست جشنواره راه پیدا کردند. پس از ارزیابی این 103 طرح در مرحله اول جشنواره در شهر اصفهان، 65 طرح به عنوان منتخبین این مرحله معرفی و پس از انجام داوری دوباره، 40 طرح برای حضور به مرحله دوم انتخاب شدند. مرحله دوم جشنواره هم‌زمان با دهمین نمایشگاه علوم و فناوری نانو در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)