باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با محمد فرهادی دارنده مدال نقره هشتمین المپیاد نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/09/04 - تعداد بازدید : 192
گفتگو با محمد فرهادی دارنده مدال نقره هشتمین المپیاد نانو محمد فرهادی فارغ‌التحصیل دبیرستان شهید بهشتی بابل(استان مازندران)، دارنده مدال نقره هشتمین دوره المپیاد دانش‌آموزی نانو، افزایش اعتماد به نفس، یادگیری روش تحقیق و روند انجام پژوهش‌های علمی همچنین پیدا کردن دوستان خوب از سراسر کشور را از دستاوردهای المپیاد نانو عنوان کرد.
3 امتیاز از 2 رای


فرهادی در حال حاضر دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز است، او در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو گفت: «المپیاد دانش‌‌آموزی نانو تا حد بسیار زیادی در انجام رسالت خویش که شناساندن نانو به دانش‌آموزان است موفق عمل کرده‌است».

مدال نقره المپیاد دانش‌آموزی نانو با بیان اینکه در زندگی همه ما زمان‌های حساس و فرصت‌های نابی وجود دارد که سریع از دست می‌روند، اظهار داشت: «غنیمت دانستن همین فرصت‌ها می‌تواند تغییر بزرگی در زندگی‌مان ایجاد کند، این فرصت‌ها می‌توانند به سادگی نگاه به پوستر یک المپیاد در مدرسه باشد».

متن کامل گفتگو با محمد فرهادی را در سایت باشگاه نانو بخوانید.

لازم به یادآوری است، آزمون مرحله اول هشتمین دوره المپیاد دانش‌آموزی نانو، فروردین ماه 1396 با حضور ۲۳ هزار و ۵۱۸ دانش‌آموز برگزار و ۳۶ نفر برای مرحله عملی برگزیده شدند. مرحله عملی در شهریور ماه 1396 در شهرستان قزوین برگزار گردید و صاحبان مدال‌های طلا، نقره و برنز پس از گذراندن کلاس‌های تئوری، گزارش‌نویسی، فعالیت آزمایشگاهی و تحویل کار و آزمون با نظر هیئت داوران معرفی شدند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)