باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با فاطمه کبیری، دارنده مدال نقره هشتمین المپیاد نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/21 - تعداد بازدید : 360
گفتگو با فاطمه کبیری، دارنده مدال نقره هشتمین المپیاد نانو به گزارش باشگاه نانو فاطمه کبیری دانش‌آموز سال چهارم ریاضی دبیرستان فرزانگان امین 3 اصفهان، موفق به کسب مدال نقره هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو شد.
4 امتیاز از 12 رای


وی در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو ضمن ابراز خرسندی از حضور در مرحله عملی المپیاد نانو گفت: «موضوع پروژه عملی امسال بی‌نهایت عالی بود! زیرا هم کاربردی بود و هم اینکه نتیجه تخریب رنگ صنعتی را حتی با چشم دیدیم و این من را خیلی هیجان زده کرد».

کبیری درباره دستاوردهای حضور در این دوره از المپیاد نانو اظهار داشت: «به دست آوردن دوستانی با شخصیت‌های متفاوت و نو که در 14 روز مرحله دوم المپیاد به یکی از بهترین تجربه‌های زندگی من تبدیل شدند و فقط خدا می‌داند چقدر از وجود کانون برگزیدگان خوشحالم!».

مدال نقره المپیاد دانش‌آموزی نانو درباره سرپرستان علمی مرحله دوم گفت: «امسال مثل سال‌های پیش هر گروه سرپرست جدا نداشت و به نظرم خیلی منصفانه بود! آنها علاوه بر اینکه در روزهای کار در آزمایشگاه کاملا پاسخگو بودند و مطالب فراوانی را به ما یاد دادند، خارج از حیطه‌ی نانو هم صبوری کردند و به تمام پرسش‌هایی که ذهنمان درگیرشان بود پاسخ دادند».

برای خواندن متن کامل گفتگو با فاطمه کبیری اینجا را ببینید.

آزمون مرحله اول این دوره، فروردین ماه 1396 با حضور ۲۳ هزار و ۵۱۸ دانش‌آموز برگزار و ۳۶ نفر برای مرحله عملی برگزیده شدند. مرحله عملی در شهریور ماه 1396 در شهرستان قزوین برگزار شد و صاحبان مدال‌های طلا، نقره و برنز پس از گذراندن کلاس‌های تئوری، گزارش‌نویسی، فعالیت آزمایشگاهی و تحویل کار و آزمون با نظر هیئت داوران، در مراسم اختتامیه معرفی شدند.

نظرات

3 0

خدیجه حاج محمدی - ‏۱۳۹۶/۰۸/۲۲

به امید موفقیتهای بیشتر دوست خوبم!

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)