باشگاه نانو | اخبار | کسب امتیاز تجاری‌سازی هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو توسط اپلیکیشن نانویی باش!
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/20 - تعداد بازدید : 237
کسب امتیاز تجاری‌سازی هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو توسط اپلیکیشن نانویی باش! اپلیکیشن نانویی باش! جزء چهل طرح منتخبی بود که به مرحله دوم هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو راه پیدا کرد و توانست با حضور در دهمین نمایشگاه علوم و فناوری نانو، یکی از دو جایزه تجاری‌سازی را از آن خود کند.
5 امتیاز از 3 رای


علی خسرونژاد متولد ۱۳۷۷ از شهرستان نیشابور خراسان رضوی و دانشجوی سال اول کارشناسی رشته علوم رایانه دانشگاه یزد طراح این اپلیکیشن است، او تاکنون محصولاتی نظیر نرم‌افزار جعبه نانو، نرم‌افزار نانو وب، نرم‌افزار نانوپلاس، انیمیشن حسنی و فناوری نانو و اپلیکیشن نانویی باش! را در دوره‌های مختلف جشنواره دانش‌آموزی نانو ارایه داده است. همچنین وی در سال گذشته موفق به طراحی و ساخت نرم‌افزار سایت باشگاه نانو (قابل استفاده در گوشی‌های تلفن همراه اندرویدی) شد. 

برای خواندن متن گفتگوی باشگاه نانو با علی خسرونژاد اینجا را ببینید.

گفتنی است، در هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو علاوه بر معرفی و تقدیر از پنج طرح برتر، دو طرح ویژه با قابلیت تجاری‌سازی، نیز ضمن تقدیر برای فرآیند تولید محصول از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو حمایت مالی شدند؛ این طرح‌ها شامل اپلیکیشن «نانویی باش!» توسط علی خسرونژاد از خراسان رضوی و طرح تهیه فیلتر طبیعی نانوکامپوزیتی اکسید آهن و الیاف خرما جهت حذف آلودگی سرب توسط ام‌البنین بلوچی نژاد از کرمان بود.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)