باشگاه نانو | اخبار | دانیال معروفی: جایزه واقعی المپیاد نانو عضویت در کانون برگزیدگان است.
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/12 - تعداد بازدید : 329
دانیال معروفی: جایزه واقعی المپیاد نانو عضویت در کانون برگزیدگان است. به گزارش باشگاه نانو، دانیال معروفی دانش‌آموز سال سوم دبیرستان امام صادق (ع) شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان، در سومین تجربه شرکت در المپیاد دانش‌آموزی نانو، موفق به دریافت مدال طلای هشتمین دوره شد.
4.5 امتیاز از 14 رای


دانش‌آموز نخبه نجف‌آبادی در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو سطح کیفیت برگزاری دوره امسال را بالاتر از سال گذشته بیان کرد و افزود: «افزایش 4 روز به مدت زمان و نبود محدودیت از لحاظ تعداد پروژه‌ها باعث بالا رفتن بار علمی دوره امسال شد».

معروفی مهم‌ترین دستاورد شرکت در المپیاد نانو را اینگونه تشریح کرد: «تا قبل از آشنایی با المپیاد نانو فکر می‌کردم فعالیت‌های پژوهشی مخصوص دانشگاه است و شاید نتوان در دوران دبیرستان فعالیت‌های پژوهشی انجام داد اما المپیاد باعث شد که به این باور برسم که حتی در سنین پایین نیز می‌توان فعالیت‌های بزرگی انجام داد و این بزرگ‌ترین دستاورد برای من است».

گفتنی است، دانیال معروفی در دوره هفتم موفق به کسب مدال نقره شده بود.

برای خواندن متن کامل گفتگو با دانیال معروفی اینجا را ببینید.

آزمون مرحله اول این دوره، فروردین ماه 1396 با حضور ۲۳ هزار و ۵۱۸ دانش‌آموز برگزار و ۳۶ نفر برای مرحله عملی برگزیده شدند. مرحله عملی در شهریور ماه 1396 در شهرستان قزوین برگزار شد و صاحبان مدال‌های طلا، نقره و برنز پس از گذراندن کلاس‌های تئوری، گزارش‌نویسی، فعالیت آزمایشگاهی و تحویل کار و آزمون با نظر هیئت داوران، در مراسم اختتامیه معرفی شدند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)