باشگاه نانو | اخبار | احمد سلیمی: "کانون برگزیدگان" یکی از جذاب‌ترین بخش‌های باشگاه است
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/11 - تعداد بازدید : 668
احمد سلیمی: "کانون برگزیدگان" یکی از جذاب‌ترین بخش‌های باشگاه است به گزارش باشگاه نانو، احمد سلیمی دانش‌آموز دوره پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک دبیرستان استعدادهای درخشان اسدپور ناحیه 2 بندرعباس، توانست یکی از چهار مدال طلای هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو را از آن خود کند.
4.3 امتیاز از 12 رای


سلیمی در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو گفت: «سال دوم دبیرستان، به وسیله مسئول فناوری نانوی پژوهش‌سرای دانش‌آموزی با فناوری نانو و المپیاد نانو آشنا شدم و در یک دوره آموزشی که برگزار شد، شرکت کردم. آن کلاس به قدری خوب و جذاب بود که کاملا من را برای شرکت و موفقیت در المپیاد مصمم کرد».

مدال طلای هشتمین دوره المپیاد نانو فعالیت‌های باشگاه نانو نظیر المپیاد، جشنواره و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های مجهز دانش‌آموزی فناوری نانو در سراسر کشور، را عاملی موثر در مسیر پیشرفت و استعدادیابی دانش‌آموزان دانست و افزود: «"کانون برگزیدگان باشگاه نانو" یکی از جذاب‌ترین بخش‌های باشگاه است».

این نخبه بندرعباسی، روبه رو شدن با یک مسئله و ارائه روشی برای حل و اجرای آن را از دستاوردهای مهم دوره عملی المپیاد عنوان کرد.

برای خواندن متن کامل گفتگو با احمد سلیمی اینجا را ببینید.

آزمون مرحله اول این دوره، فروردین ماه 1396 با حضور ۲۳ هزار و ۵۱۸ دانش‌آموز برگزار و ۳۶ نفر برای مرحله عملی برگزیده شدند. مرحله عملی در شهریور ماه 1396 در شهرستان قزوین برگزار شد و صاحبان مدال‌های طلا، نقره و برنز پس از گذراندن کلاس‌های تئوری، گزارش‌نویسی، فعالیت آزمایشگاهی و تحویل کار و آزمون با نظر هیئت داوران، در مراسم اختتامیه معرفی شدند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)