باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور نظامی شهرستان فسا
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/09 - تعداد بازدید : 112
گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور نظامی شهرستان فسا پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور نظامی شهرستان فسا در ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در سال 1395 توانست رتبه نهم را در بین 66 مرکز از آن خود کند.
5 امتیاز از 2 رای


خانم فرح‌وشی مدیر آزمایشگاه نانو و پژوهش‌سرای پرفسور نظامی شهرستان فسا در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو، گفت: «مسابقه ایده نو برای دانش‌آموزان متوسطه و مسابقه نقاشی با موضوع آزمایشگاه نانو در سطح دانش‌آموزان ابتدایی منطقه برای معرفی آزمایشگاه نانو برگزار کرده‌ایم».

او هدایت دانش‌آموزان و پروژه‌های آنان به سمت فعالیت‌های عملی با رویکرد فن بازار را برنامه اصلی سال جاری این مرکز عنوان کرد.

مدیر آزمایشگاه توانا، توجه به پروژه‌های دانش‌آموزی و ایجاد فضای مناسب برای انجام آنها با حمایت‌های مالی و علمی با حضور کارشناس علاقمند و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان را از عوامل موفقیت این آزمایشگاه دانست.

برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های آزمایشگاه نانو مستقر در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور نظامی فسا اینجا را بخوانید.

لازم به ذکر است، یکی از برنامه‌های اصلی باشگاه نانو برای ایجاد انگیزه در بین مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های توانا برای فعالیت بیشتر، ارزیابی عملکرد، رتبه‌بندی آنها و تقدیر از مسئولان و مدیران این آزمایشگاه‌ها است و در این راستا از 10 مرکز برتر آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو در سال 94 و 95 هم‌زمان با مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که روز جمعه 30 تیرماه در شهرستان اصفهان برگزار گردید، تقدیر کرد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)