باشگاه نانو | اخبار | معرفی نانو در استان آذربایجان شرقی در شماره مهرماه زنگ نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/08 - تعداد بازدید : 134
معرفی نانو در استان آذربایجان شرقی در شماره مهرماه زنگ نانو فعالیت‌های سطح دانش‌آموزی استان آذربایجان شرقی در زمینه فناوری نانو در شماره 76 ماهنامه زنگ نانو منتشر شد.
5 امتیاز از 1 رای


یکی از بخش‌های جدید و جالب ماهنامه زنگ نانو، بخش نانو در استان‌های مختلف است که در آن فعالیت‌های صورت گرفته در استان مانند آمار مربوط به برگزاری المپیاد نانو، آمار برنامه‌های آموزشی استان، تعداد مراکز ترویجی، وضعیت آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی نانو، تعداد طرح‌های منتخب در جشنواره دانش‌آموزی نانو و غیره و نیز دو مرکز فعال استان معرفی می‌گردند.

در این شماره از ماهنامه، فعالیت‌های سطح دانش‌آموزی استان آذربایجان شرقی در زمینه فناوری نانو و همچنین پژوهش‌سراهای آذربایجانو مراغه و آزمایشگاه‌های نانوی مستقر در آنها معرفی شده‌اند. 

گفتنی است، در این استان، 5 آزمایشگاه دانش‌آموزی نانو وجود دارد و 18 مرکز با عنوان نهاد ترویجی در استان ثبت شده‌اند که به انجام امور ترویجی نانو در منطقه می‌پردازند.

دانش‌آموزان استان آذربایجان شرقی در جشنواره‌های دانش‌آموزی نانوی برگزار شده، حضوری پررنگ داشته‌اند. این استان از نظر تعداد کل طرح‌های منتخب و مجاز برای شرکت در هفت دوره از این جشنواره‌ در رتبه نهم قرار دارد.

گزارش کامل فعالیت‌های دانش‌آموزی این استان در زمینه‌های مختلف فناوری نانو را از اینجا دریافت کنید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)