باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور شمسی‌پور کرمانشاه
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/07 - تعداد بازدید : 137
گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور شمسی‌پور کرمانشاه پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور شمسی‌پور کرمانشاه در ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در سال 1395 توانست رتبه هشتم را از آن خود کند.
5 امتیاز از 2 رای


خانم دهقانی مدیر پژوهش‌سرای پروفسور شمسی‌پور در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو همکاری بیشتر با دانشگاه، مراکز فنی حرفه‌ایی و پارک علمی و فناوری را برای گسترش برنامه‌ها و رسیدن به اهداف پژوهش‌سرا را از برنامه‌های سال جاری این مرکز عنوان کرد.

مدیر آزمایشگاه نانو کرمانشاه درباره نقاط قوت این مرکز گفت: «ما قبل از اجرای طرح‌ها از دانش‌آموزان به همراه خانواده دعوت می‌کنیم و تمام زیرشاخه‌ها و فیلدهای تکنولوژی و بازار کار آینده آنها را توضیح می‌دهیم و با توجه به علاقه دانش‌آموزان آنها را دسته‌بندی کرده و آموزش می‌دهیم. این خود نقطه‌ی قوت جهت ادامه کار با علاقه و انگیزه برای دانش‌آموزان و پژوهش‌سرا است. همچنین برای هدایت پروژه‌ها از نیروهای هیات علمی و توانمند دانشگاه به عنوان استاد راهنما استفاده می‌کنیم».

برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های آزمایشگاه نانو مستقر در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور شمسی‌پور کرمانشاه اینجا را بخوانید.

لازم به ذکر است، یکی از برنامه‌های اصلی باشگاه نانو برای ایجاد انگیزه در بین مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های توانا برای فعالیت بیشتر، ارزیابی عملکرد، رتبه‌بندی آنها و تقدیر از مسئولان و مدیران این آزمایشگاه‌ها است و در این راستا از 10 مرکز برتر آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو در سال 94 و 95 هم‌زمان با مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که روز جمعه 30 تیرماه در شهرستان اصفهان برگزار گردید، تقدیر کرد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)