باشگاه نانو | اخبار | تخفیف ثبت نام المپیاد دانش‌آموزی نانو در دومین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/08/06 - تعداد بازدید : 114
تخفیف ثبت نام المپیاد دانش‌آموزی نانو در دومین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی باشگاه نانو با حضور در دومین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی، محصولات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، روزهای 6 تا 9 آبان 1396 از ساعت 8 صبح تا 8 شب میزبان عموم علاقمندان خواهد بود.
5 امتیاز از 1 رای


باشگاه دانش‌آموزی نانو در راستای ترویج عمومی علوم و فناوری نانو به ویژه برای دانش‌آموزان عزیز، از شنبه ششم تا سه‌شنبه نهم آبان ماه جاری در مرکز نمایشگاهی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان حضور دارد، بازدیدکنندگان می‌توانند ضمن بازدید و آشنایی با فعالیت‌ها و موفقیت‌های حوزه نانو در سطح دانش‌آموزی از تخفیفات ویژه نمایشگاه بهره‌مند شوند. 

دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو، می‌توانند با حضور در غرفه باشگاه از 20 درصد تخفیف پیش ثبت نام استفاده کنند. 

همچنین ثبت نام در طرح تجهیز آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی نانو تا سقف 75 درصد تخفیف و دریافت اشتراک ماهنامه زنگ نانو با 20 درصد تخفیف در روزهای برپایی نمایشگاه تکنولوژی آموزشی در غرفه باشگاه نانو انجام می‌شود.

نشانی محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، خیابان فاطمی، خیابان حجاب

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)