باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی آذربایجان تبریز
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/07/25 - تعداد بازدید : 143
گفتگو با مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی آذربایجان تبریز پژوهش‌سرای دانش‌آموزی آذربایجان تبریز در ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در سال 1395 توانست رتبه هفتم را از آن خود کند.
4.8 امتیاز از 4 رای


خانم غفاری مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی آذربایجاندر گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو گفت: «دانش‌آموزان علاقمند در آزمایشگاه نانو برای شرکت در جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره نانو آماده شوند. در حال حاضر پروژه‌هایی مانند ساخت فیلترهای نانو، سنتز نانومواد به روش‌های مختلف شیمیایی و سبز، تحقیقات تصفیه آب انجام می‌گیرد». 

غفاری ادامه داد: «دانش‌آموزان دارای ایده‌های بسیار نوآورانه هستند و محل دیگری به جز پژوهش‌سرا برای انجام پروژه‌های خود ندارند و پژوهش‌سرا هم مرکزی علمی - پژوهشی زیر نظر آموزش و پرورش است و برای شناسایی و فراهم آوردن زمینه رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت‌های فردی و گروهی دانش‌آموزان تلاش می‌کند».

برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های آزمایشگاه نانو مستقر در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی آذربایجانتبریز اینجا را بخوانید.

لازم به ذکر است، یکی از برنامه‌های اصلی باشگاه نانو برای ایجاد انگیزه در بین مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های توانا برای فعالیت بیشتر، ارزیابی عملکرد، رتبه‌بندی آنها و تقدیر از مسئولان و مدیران این آزمایشگاه‌ها است و در این راستا از 10 مرکز برتر آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو در سال 94 و 95 هم‌زمان با مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که روز جمعه 30 تیرماه در شهرستان اصفهان برگزار گردید، تقدیر کرد.

نظرات

0 0

/ ناشناس / - ‏۱۳۹۶/۰۷/۲۹

عالی موفق و موید باشید با آرزوی درخشش روز افزون پژوهش سرای دانش آموزی آذربایجان

پاسخ

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)