باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مقام چهارم بخش نانوالیاف مسابقه توانمند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/07/19 - تعداد بازدید : 152
گفتگو با مقام چهارم بخش نانوالیاف مسابقه توانمند گروه دانش‌آموزی باشگاه علمی پژوهشی جوان یزد توانستند در بخش نانوالیاف مسابقه توانمند، مقام چهارم را کسب کنند.
5 امتیاز از 2 رای


ایمان زمانیان و محمدصادق خاکزار دانش‌آموزان دبیرستان شهید رحیمی‌فر شهرستان میبد، اعضای فعال آزمایشگاه نانو باشگاه علمی پژوهشی جوان یزد، در دومین مسابقه ملی توانمند با موضوع ساخت نانوالیاف کم وزن و مستحکم شرکت کردند.

این گروه، آزمایشگاه‌های توانا را زمینه‌ی مناسبی برای فعالیت‌های عملی در حوزه نانو می‌دانند و معتقدند؛ گسترش شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو می‌تواند کمک زیادی به آشنایی و یادگیری علم و فناوری نانو در همه مقاطع باشد. 

برای آشنایی بیشتر با این گروه توانمند اینجا را بخوانید.

لازم به یادآوری است، ثبت نام دومین مسابقه توانمند (تولید آزمایشگاهی نانومحصولات نوین دانش‌آموزی) با موضوع ساخت سطوح آبگریز و نانوالیاف از اسفندماه 1395 آغاز و تا 25 خردادماه سال جاری ادامه داشت و از مجموع طرح‌های ارسال شده برای دبیرخانه، تعداد 13 طرح با موضوع سطوح آبگریز و تعداد 20 طرح با موضوع نانوالیاف پس از انجام داوری به مسابقه راه یافتند و برگزیدگان این مسابقه در تیر ماه سال جاری هم‌زمان با مراسم اختتامیه جشنواره دانش‌آموزی نانو در اصفهان معرفی شدند.


نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)