تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | برگزاری وبینارهای آموزشی ویژه 65 طرح منتخب هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/15 - تعداد بازدید : 669
برگزاری وبینارهای آموزشی ویژه 65 طرح منتخب هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو به گزارش باشگاه نانو 25 و 26 شهریور ماه سال جاری دو وبینار آموزشی با موضوع مقاله‌نویسی و آزمون‌های مشخصه‌یابی نانوذرات برای منتخبین مرحله نخست هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو برگزار می‌گردد.
5 امتیاز از 2 رای


لازم به ذکر است تمامی اعضای طرح‌ها ملزم هستند در این وبینارها شرکت کنند و تا روز سه‌شنبه 21 شهریور ماه، از طریق این لینک نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ساعت دقیق برگزاری و لینک ورود کلاس‌ها از طریق نشانی ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد می‌کنید، ارسال می‌شود، در نتیجه وارد کردن نشانی ایمیل صحیح الزامی است.

نکته: همه افراد گروه‌ها باید در این وبینار ثبت نام کنند، افراد یک گروه در صورت نداشتن ایمیل شخصی مجزا، می‌توانند برای همه اعضا یک نشانی ایمیل مشترک وارد کنند. 

لازم به یاداوری است؛ پس از ارزیابی 205 طرح‌ ارسال شده به دبیرخانه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، 103 طرح به مرحله نخست جشنواره راه پیدا کردند و از بین آنها 20 طرحی که حائز امتیاز بیشتری بودند، به صورت شفاهی ارایه و سایر طرح‌ها نیز در قالب ارایه پوستر در جشنواره حاضر شدند. پس از ارزیابی این 103 طرح در روزهای برگزاری جشنواره، 65 طرح در مراسم اختتامیه به عنوان منتخبین مرحله اول معرفی شدند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)