تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | مدیر دبیرخانه ستاد نانو: فناوری نانو می‌تواند مسیر توسعه کشور را هموار کند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/14 - تعداد بازدید : 354
مدیر دبیرخانه ستاد نانو: فناوری نانو می‌تواند مسیر توسعه کشور را هموار کند مدیر دبیرخانه ستاد نانو گفت: «استفاده از فناوری نانو و بهره‌گیری از نخبگان دانش‌آموز در عرصه‌های مختلف می‌تواند مسیر توسعه کشور را تسریع و هموار کند».
0 امتیاز از 0 رای

دکتر علی محمد سلطانی روز سه شنبه در مراسم اختتامیه هشتمین المپیاد علوم و فناوری نانو که در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهارداشت: «علم و فناوری جهانی، دانشگاه‌های خوب و زندگی آرام از مولفه‌های رسیدن به جایگاه علمی است و در کشور نیز باید از این عوامل برخوردار شویم تا از قافله عقب نمانیم».

مدیر دبیرخانه ستاد ویژه فناوری نانو یادآورشد: «دانشگاهها و مراکز علمی باید بتوانند نیازهای کنونی را برطرف کنند و پس از تحصیل در کنار تئوری علمی به مهارت آموزی و تقویت بنیه کارآمدی دانشجویان هم کمک کنند».

سلطانی اظهارداشت: «باید دانش‌آموزان در کنار کسب دانش و علم و مهارت آموزی به اخلاق فردی، اجتماعی و حرفه‌ای هم توجه کنند تا فردی وارسته در مسیر تعالی جامعه باشند».

وی گفت: «باید از علم نانو برای رفاه و آرامش مردم و حل مشکلات استفاده کنیم و امروز ۱۶۰ شرکت روی محصولات نانو متمرکز شده‌اند و بازارهای جهانی را کسب کرده‌اند و این روند می‌تواند تداوم یابد».

سلطانی تصریح کرد: «برگزاری جشنواره‌ها و المپیادهای علمی گامی ارزشمند درمسیر شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌ها و کمک به تقویت مهارتهاست و انتخاب نخبگان در این میادین علمی می‌تواند آینده کشور را تضمین کند».

شایان ذکر است، در این المپیاد از ۳۶ دانش‌آموز نخبه و منتخب صاحب مدال طلا، نقره و برنز و دیپلم افتخار تجلیل شد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)