تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مدیر آزمایشگاه نانو و پژوهش‌سرای شهید احدی ملایر
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/14 - تعداد بازدید : 410
گفتگو با مدیر آزمایشگاه نانو و پژوهش‌سرای شهید احدی ملایر پژوهشسرای شهید احدی ملایر در ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در سال 1395 توانست رتبه سوم را از آن خود کند.
5 امتیاز از 4 رای


خانم معصومه بشری مدیر پژوهش‌سرای شهید احدی ملایر در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو، درباره فعالیت‌های صورت گرفته در آزمایشگاه نانو این مرکز گفت: «برگزاری کارگاه‌های آموزشی کار با دستگاه‌ها برای دانش‌آموزان و دبیران شهرهای ملایر، جوکار و سامن، کلاس‌های آموزشی نانو و آمادگی المپیاد نانو، برپایی غرفه نانو در نمایشگاه‌ها، برگزاری مسابقه جورچین و غیره از جمله فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مرکز است».

وی نبود کارشناس تمام وقت و عدم ایمنی کافی آزمایشگاه را از جمله دلایل کم فعال بودن آزمایشگاه نانو عنوان کرد و گفت: «مهمترین عامل هم ایمن نبودن مهندسی ساختمان آزمایشگاه است».

به گفته خانم بشری، آزمایشگاه نانو پژوهش‌سرای شهید احدی ملایر از بهمن ماه سال 1393تاسیس شده و مجهز به دستگاه‌های الکتروریسی، اسپاترینگ، اولتراسونیک و دستگاه انفجار الکتریکی سیم است. 

برای خواندن متن کامل گفتگو با خانم معصومه بشری، مدیر آزمایشگاه نانو و پژوهش‌سرای دانش‌آموز شهید احدی ملایر اینجا را بخوانید. 

یکی از برنامه‌های اصلی باشگاه نانو برای ایجاد انگیزه در بین مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های توانا برای فعالیت بیشتر، ارزیابی عملکرد، رتبه‌بندی آنها و تقدیر از مسئولان و مدیران این آزمایشگاه‌ها است و در این راستا از 10 مرکز برتر آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو در سال 94 و 95 هم‌زمان با مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که روز جمعه 30 تیرماه در شهرستان اصفهان برگزار گردید، تقدیر کرد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)