تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | نفرات برتر دوره‌های برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/07 - تعداد بازدید : 648
نفرات برتر دوره‌های برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند نفرات برتر برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو بر اساس نتایج آزمون دوره‌های آشنایی با تجهیزات فناوری نانو معرفی شدند.
5 امتیاز از 1 رای


دوره‌های آموزشی آشنایی با تجهیزات فناوری نانو با هدف آموزش تخصصی و کاربردی فناوری نانو به همت باشگاه نانو و همکاری 14 آزمایشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو، برای 247 دانش‌آموز برگزیده استان‌ها برگزار شد و 18 دانش‌آموز از سراسر ایران به عنوان برترین‌های این سری از دوره‌ها معرفی شدند.

هر کدام از این دوره‌ها یک روزه و حدود 12 ساعت در دو بخش تئوری و عملی انجام می‌شود. در بخش تئوری دستگاه‌های موجود در آزمایشگاه نانو، معرفی شده و در بخش عملی هم دانش‌آموزان آزمایش‌هایی با دستگاه‌های الکتروریسی (تهیه نانوالیاف)، انفجار الکتریکی سیم (سنتز نانوذرات) و اسپاترینگ (ساخت نانولایه) انجام داده‌اند و در پایان با انجام آزمون تئوری و نتایج آن، رتبه‌های برتر هر استان مشخص شده است.

کرمانشاه، مازندران، کردستان، گلستان، همدان، فارس، یزد، بوشهر، هرمزگان، سمنان، خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی و تهران استان‌های میزبان در این دوره بودند. 

برای دریافت فایل اسامی نفرات برتر اینجا کلیک کنید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)