تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | 14 شهریورماه؛ اولین جلسه «شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا» در قزوین
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/07 - تعداد بازدید : 441
14 شهریورماه؛ اولین جلسه «شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا» در قزوین اولین جلسه «شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا» با حضور چند تن از مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا) و مسئولان شبکه آزمایشگاهی چهاردهم شهریورماه 96 در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) استان قزوین برگزار می‌گردد.
5 امتیاز از 4 رای


به گزارش باشگاه نانو، اولین جلسه «شورای هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شبکه آزمایشگاه‌های توانا» با حضور چند تن از مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا) چهاردهم شهریورماه 96 در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) استان قزوین هم‌زمان با اختتامیه هشتمین دوره المپیاد دانش‌آموزی نانو برگزار می‌گردد.

باشگاه نانو از سال 1391 با تجهیز 7 آزمایشگاه نانو در 7 استان، با هدف ایجاد یک فضای آزمایشگاهی مناسب برای انجام فعالیت‌های پژوهشی دانش‌آموزان، شبکه آزمایشگاه‌های توانا را راه‌اندازی کرد. این فعالیت منجر به تجهیز 78 آزمایشگاه نانو تا پایان سال 1395 شد و این برنامه مهم تاکنون تاثیر به‌سزایی در نهادینه شدن فناوری نانو در بین دانش‌آموزان داشته است.

با توجه به لزوم بهبود و پیشرفت فعالیت‌های آزمایشگاه‌ها، مانند طراحی و تامین محتواهای لازم، بهبود کیفیت برگزاری کارگاه‌ها و سمینارها، طرح ایده‌های ناب و جدید ضروری به نظر میرسد.

در این راستا باشگاه نانو در نظر دارد با تعامل و هم‌فکری مستمر با مدیران و کارشناسان آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی این روند را بهبود بخشد زیرا که پیشرفت و توسعه شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو نیازمند همکاری و تعامل مدیران با تجربه و کارشناسان متخصص در این حوزه است. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)