تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با مقام دوم بخش سطوح آبگریز مسابقه توانمند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/06/05 - تعداد بازدید : 450
گفتگو با مقام دوم بخش سطوح آبگریز مسابقه توانمند گروه دانش‌آموزی پژوهش‌سرای ناحیه دو سنندج توانستند در بخش سطوح آبگریز مسابقه توانمند، مقام دوم را کسب کنند.
5 امتیاز از 1 رای


آذین بینایی، مهنا سجادی و زهرا حسینی دانش‌آموزان سنندجی با راهنمایی خانم بفرین خوان‌یغما دانشجوی دکتری شیمی و خانم نوشین هاشمی‌نیا کارشناس ارشد ژنتیک از آزمایشگاه نانوی پژوهش‌سرای ناحیه دو سنندج در دومین مسابقه توانمند شرکت کردند و موفق به کسب مقام‌ دوم سطوح آبگریز شدند.

رابط این گروه در گفتگو با بخش خبری باشگاه نانو گفت: «کار در آزمایشگاه نانو بسیار متنوع‌، نشاط‌آور و همراه با کسب تجربه‌های جدید است و لازم است برای فعالیت دانش‌آموزان در آزمایشگاه‌های توانا، در مدارس به طور جدی تبلیغ و فرهنگ‌سازی شود».

وی ادامه داد: «اطلاع‌رسانی سایت باشگاه نانو بسیار کامل و جامع است و اگر دانش‌آموزی خودش راغب باشد، می‌تواند اطلاعات خود را به روز کند».

برای آشنایی بیشتر با این گروه توانمند اینجا را بخوانید.

filereader.php?p1=main_a5efe64bbd9e9373b

لازم به یادآوری است، ثبت نام دومین مسابقه توانمند (تولید آزمایشگاهی نانومحصولات نوین دانش‌آموزی) با موضوع ساخت سطوح آبگریز و نانوالیاف از اسفندماه 1395 آغاز و تا 25 خردادماه سال جاری ادامه داشت و از مجموع طرح‌های ارسال شده برای دبیرخانه، تعداد 13 طرح با موضوع سطوح آبگریز و تعداد 20 طرح با موضوع نانوالیاف پس از انجام داوری به مسابقه راه یافتند و برگزیدگان این مسابقه در تیر ماه سال جاری هم‌زمان با مراسم اختتامیه جشنواره دانش‌آموزی نانو در اصفهان معرفی شدند.

رتبه‌های اول تا سوم بخش نانوالیاف از شهرهای بوشهر، ساری، بابلسر و رتبه‌های چهارم و پنجم از یزد و رتبه‌های اول و دوم بخش سطوح آبگریز از شهرهای تبریز و سنندج، رتبه سوم از شهرهای فسا، تهران و بوشهر و رتبه چهارم از ساری هستند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)