تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | قابل توجه راه یافتگان به دومین مرحله جشنواره دانش آموزی نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/21 - تعداد بازدید : 775
قابل توجه راه یافتگان به دومین مرحله جشنواره دانش آموزی نانو نکات مهم مرتبط با تهیه مقاله در مرحله دوم هشتمین جشنواره دانش‎آموزی نانو اعلام شد.
3.8 امتیاز از 5 رای

به دنبال انتخاب 65 طرح به مرحله دوم هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، باشگاه نانو، نکات مهم مرتبط به ادامه این رقابت را به شرح زیر اعلام کرد:

1- نواقص هر طرح از طریق پست الکترونیکی برای رابطین طرح‌ها ارسال شد.

2- لازم است رابطین طرح‌ها با تکمیل فرم ارسال شده از طریق پست الکترونیکی، نماینده طرح برای دریافت گرنت آزمایشگاهی را معرفی کنند. شایان ذکر است این اعتبار آزمایشگاهی، از طریق شماره ملی نماینده قابل استفاده است. (چگونگی استفاده از اعتبار آزمایشگاهی از همین طریق اعلام خواهد شد).

3- مقاله رفع نقص و کامل شده را با قالب درست نوشتاری به همراه فایل پوستر طراحی شده (قالب پوستر) به پست الکترونیکی festival@gmail.com ارسال شود. توجه داشته باشید که لازم است مقاله ارسال شود و ارسال نتایج پژوهش انجام شده به تنهایی، پذیرفته نمی‎شود.

نکته: دفترچه‌ای از 65 طرح راه یافته به مرحله دوم در دست تهیه است. به همین منظور لازم است عکس 4×6 پژوهشگر هر طرح با حفظ شئونات اسلامی در قالب پوستر بارگزاری و ارسال شود. در صورت ناقص بودن عکس‌ها، طرح مورد نظر در دفترچه چاپ نخواهد شد.

4- مهلت رفع نقص تا بیست شهریور 96 است و امکان تمدید آن وجود ندارد.

5- در صورتی که برای طرح‌هایی اعلام نقص نشده است، اصل مقاله با قالب صحیح و اصلاح شده از طریق پست الکترونیکی برای چشنواره ارسال شود.

شایان ذکر است که پس از داوری موارد ارسال شده در مرحله دوم، طرح‎های برگزیده بر اساس شاخص‌های تعریف شده توسط گروه داروی، برای جشنواره فناوری نانو که مهرماه سال جاری برگزار می‌گردد، معرفی خواهند شد.

گفتنی است؛ پس از ارزیابی 205 طرح‌ ارسال شده به دبیرخانه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، 103 طرح به مرحله نخست جشنواره راه پیدا کردند و از بین آنها 20 طرحی که حائز امتیاز بیشتری بودند، به صورت شفاهی ارایه و سایر طرح‌ها نیز در قالب ارایه پوستر در جشنواره حاضر شدند. پس از ارزیابی این 103 طرح در روزهای برگزاری جشنواره، 65 طرح در مراسم اختتامیه به عنوان منتخبین مرحله اول معرفی شدند.

فایل پوستر از اینجا قابل دریافت است.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)