تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/16 - تعداد بازدید : 371
دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری، چهارشنبه یازدهم مرداد ماه 1396 در آزمایشگاه نانو پژوهشسرای دانش‌آموزی شهید فضیلی شهرستان اصفهان برگزار شد.
4 امتیاز از 2 رای


در این دوره که با حضور 15 نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی توسط وحید رشیدوندی اجرا شد، ابتدا دانش‌آموزان در سمیناری با فناوری نانو و کاربردهای آن و سپس با دستگاه‌های انفجار الکتریکی سیم، الکتروریسی ،اولتراسونیک، اسپاترینگ و کاربری آن‌ها آشنا شدند. 

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

جلسه سمینار این دوره نیز به‌صورت مناظره محور و با هدف محک زدن قدرت تحلیل دانش‌آموزان برگزار شد. سپس دانش‌آموزان به همراه کارشناس در آزمایشگاه حاضر شدند و بر اساس توضیحات از پیش ارائه شده، به صورت گروهی به کار عملی با دستگاه‌های انفجارالکتریکی سیم و الکتروریسی و اسپاترینگ و اولتراسونیک پرداختند.

طی آزمون کتبی انتهای این دوره، اطلاعات دانش‌آموزان در حوزه نانو و تجهیزات مورد ارزیابی قرار گرفت و نفرات برتر استانی به منظور قدردانی، به مدیر مرکز معرفی شدند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)