تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در سمنان برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/10 - تعداد بازدید : 304
دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در سمنان برگزار شد دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو ویژه برگزیدگان استان سمنان، روز یکشنبه هشتم مرداد ماه 1396 در آزمایشگاه نانو مستقر در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان شاهرود برگزار شد.
4.2 امتیاز از 5 رای


این دوره با هدف ایده‌پروری برای انجام آزمایش‌های مختلف در حوزه فناوری نانو، به مدت 8 ساعت و با حضور نه نفر از برگزیدگان استانی استان سمنان و یک نفر از دانش‌آموزان علاقمند اجرا شد.

ابتدا دانش‌آموزان در سمیناری با فناوری نانو و کاربردهای آن و سپس با دستگاه‌های اسپاترینگ، الکتروریسی، انفجار الکتریکی سیم و کار با آن‌ها آشنا شدند. بخش سمینار این دوره به‌صورت مناظره محور و با هدف سنجش قدرت تحلیل دانش‌آموزان برگزار شد. پس از آن دانش‌آموزان به همراه کارشناس در آزمایشگاه حاضر شدند و به صورت گروهی به کار عملی با دستگاه‌های همزن مغناطیسی برای ساخت محلول و الکتروریسی برای ساخت نانوالیاف پرداختند.

سپس با انجام آزمون کتبی، اطلاعات دانش‌آموزان در حوزه نانو و تجهیزات مورد ارزیابی قرار گرفت.

برای دریافت جدول اسامی دانش‌آموزان حاضر در این دوره، اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است، دوره‌های آموزشی آشنایی با تجهیزات فناوری نانو تیر و مرداد ماه سال جاری با همکاری 14 آزمایشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو، برای برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو‌ برگزار می‌گردد.

در مجموع از 247 برگزیده استانی هشتمین المپیاد نانو برای حضور در دوره‌های تخصصی فناوری نانو (با موضوع آشنایی با تجهیزات) دعوت به عمل آمده است.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2filereader.php?p1=main_a87ff679a2f3e71d9

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)