تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در فارس برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/05 - تعداد بازدید : 335
دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در فارس برگزار شد دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو ویژه برگزیدگان استان فارس، روز یکشنبه یکم مردادماه 1396 در آزمایشگاه نانو در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی رازی ناحیه دو شیراز برگزار شد.
4.7 امتیاز از 7 رای


در این دوره که با حضور نه نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی و سیزده نفر از دانش¬آموزان مهمان علاقمند به فناوری نانو اجرا شد، ابتدا دانش‌آموزان در سمیناری با فناوری نانو و کاربردهای آن و سپس با دستگاه‌های اسپاترینگ، الکتروریسی، انفجار الکتریکی سیم و کار با آن‌ها آشنا شدند. 

بخش سمینار این دوره با هدف سنجش میزان اطلاعات دانش‌آموزان از تجهیزات مورد کاربرد در فناوری نانو و قدرت تحلیل آنها از نتایج آزمون‌ها به صورت مناظره برگزار شد. پس از آن دانش‌آموزان به همراه کارشناس در آزمایشگاه حاضر شدند و به صورت گروهی به کار عملی با دستگاه‌های اسپاترینگ و الکتروریسی پرداختند.

سپس از شرکت‌کنندگان آزمون کتبی به عمل آمد و اطلاعات دانش‌آموزان در حوزه نانو و تجهیزات مورد ارزیابی قرار گرفت و نفرات برتر استانی به منظور تقدیر به مدیر مرکز معرفی شدند.

برای دریافت جدول اسامی دانش‌آموزان حاضر در این دوره، اینجا کلیک کنید.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)