تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در یزد برگزار شد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/05 - تعداد بازدید : 364
دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد، در یزد برگزار شد دوره آموزشی ویژه برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو ویژه برگزیدگان استان‌های یزد و کرمان روز دوشنبه دوم مرداد ماه 1396 در آزمایشگاه نانو مستقردر باشگاه علمی پژوهشی جوان شهرستان یزد برگزار شد.
5 امتیاز از 1 رای


در این دوره که با حضور 11 نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی و 7 نفر مهمان اجرا شد، ابتدا دانش‌آموزان در سمیناری با فناوری نانو و کاربردهای آن و سپس با دستگاه‌های انفجار الکتریکی سیم، الکتروریسی، اسپاترینگ، اولتراسونیک، اسپین کوتینگ و کار با آن‌ها آشنا شدند. 

بخش سمینار این دوره با هدف سنجش میزان اطلاعات دانش‌آموزان از تجهیزات مورد کاربرد در فناوری نانو و قدرت تحلیل آنها از نتایج آزمون‌ها به صورت مناظره برگزار شد. پس از آن دانش‌آموزان به همراه کارشناس در آزمایشگاه حاضر شدند و به صورت گروهی به کار عملی با دستگاه‌های اسپاترینگ، انفجارالکتریکی سیم، همزن مغناطیسی و الکتروریسی پرداختند.

سپس از شرکت‌کنندگان آزمون کتبی به عمل آمد و اطلاعات دانش‌آموزان در حوزه نانو و تجهیزات مورد ارزیابی قرار گرفت و نفرات برتر استانی به منظور تقدیر به مدیر مرکز معرفی شدند.

برای دریافت جدول اسامی دانش‌آموزان حاضر در این دوره، اینجا کلیک کنید.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)