تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | اولین اردوی تابستانی کانون برگزیدگان باشگاه نانو در قزوین برگزار می‌شود
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/05/09 - تعداد بازدید : 371
اولین اردوی تابستانی کانون برگزیدگان باشگاه نانو در قزوین برگزار می‌شود اولین دوره اردوهای تابستانی کانون برگزیدگان باشگاه نانو، 1 تا 5 شهریور سال جاری به منظور ارتقاء توانمندی اعضای کانون در سه محور کار تیمی، تعامل گروهی و هم‌افزایی جمعی در شهرستان قزوین برگزار می‌شود.
5 امتیاز از 1 رای


این اولین اردویی است که اعضای کانون در یک دوره متمرکز به مدت چند روز در کنار هم به آموزش مفاهیمی خواهند پرداخت که برای رسیدن به اهداف کانون، حیاتی هستند.

مطابق سند کانون، اعضای کانون باید در آینده از محققین برتر، فناوران نمونه یا گروه‌های کاری پیشرو در سطح کشور باشند. برای رسیدن به این اهداف، شاخص‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی در نظر گرفته شده است. مطابق آموزش‌های کارگاهی که تا کنون برای اعضا برگزار شده است، مفاهیم خلاقیت، مسیر موفقیت، تفکر سیستمی، حل مسئله به روش تریز، رشته‌های مرتبط با فناوری نانو و مقدمات کسب و کار معرفی شده‌اند.

محور اصلی آموزش‌های این دوره، بر مبنای کار گروهی است و البته کارگاه‌هایی برای ارتقاء مهارت و دانش اعضا در دیگر حوزه‌ها نیز طراحی شده‌اند.

همچنین برنامه‌هایی مانند گفت و گوی صمیمی با سرآمدان علمی ایران، کارگاه‌های بازی محور تعهدپذیری و ارتباطات، معرفی دو کمیته علمی آب و انرژی، بازدید از یک شرکت پیشرو نانوفناوری و غیره نیز در نظر گرفته شده است.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)