تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | اطلاعیه: مورد توجه شرکت کنندگان در مسابقه توانمند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/04/25 - تعداد بازدید : 653
اطلاعیه: مورد توجه شرکت کنندگان در مسابقه توانمند دبیرخانه برگزاری دومین مسابقه توانمند اطلاعیه‌ای را ویژه شرکت‌کنندگان این مسابقه منتشر کرد.
5 امتیاز از 1 رای


مسابقه دانش‌آموزی توانمند با حضور 33 طرح منتخب، پنجشنبه 29 تیرماه سال جاری در محل برگزاری هشتمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو برگزار خواهد شد. از شرکت‌کنندگان محترم تقاضا می‌گردد موارد زیر را رعایت نمایند. 

مورد توجه شرکت‌کنندگان بخش تولید سطوح آب‌گریز

1- تمام شرکت‌کنندگان باید راس ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 29 تیرماه در محل پذیرش مسابقه توانمند حاضر شده تا مراحل آماده‌سازی نمونه‌های خود را انجام دهند.

2- به هر گروه تعدادی سطوح با جنس‌های گوناگون و ابزارهای مختلف داده می‌شود و گروه‌ها باید در زمان تعیین شده نمونه‌های خود را آماده کنند. شرایط آماده‌سازی برای تمامی گروه‌ها یکسان بوده و گروه‌ها باید با توجه به زمان و امکانات در دسترس، فرایندی را برای ایجاد لایه آب‌گریز طراحی کنند.

3- تنها نیمی از امتیاز هر گروه را آزمون آبگریزی شامل می‌شود و مقداری بر مبنای سوالاتی است که باید در روز مسابقه پاسخ دهند (که ممکن است کتبی یا شفاهی باشد) و بخشی نیز بر مبنای آنالیزهای محلول و دقت عمل در انجام آزمون است. لذا گروه‌ها باید تسلط کافی بر آزمایش و مبانی علمی آن داشته باشند.

مورد توجه شرکت‌کنندگان بخش تولید ریسمان نانوالیاف

1- ابعاد ریسمان تولیدی باید در محدوده‌ای باشد که در آیین‌نامه ذکر شده است. اگر قطر ریسمان کمتر از حداقل قطر باشد نه تنها وزن ریسمان به صورت معادل با کمترین قطر در نظر گرفته شده بلکه وزنی به عنوان جریمه نیز به وزن ریسمان اضافه می‌شود. همچنین طول ریسمان نیابد از طول بیان شده در آیین‌نامه کمتر باشد.

2- همه شرکت‌کنندگان باید قبل ار ساعت 11 صبح روز پنجشنبه 29 تیرماه نمونه‌های ریسمان را برای وزن‌کشی و اندازه‌گیری به مسئول پذیرش مسابقه تحویل دهند.

هر دو گروه شرکت‌کننده تنها تا پایان روز سه‌شنبه 27 تیرماه فرصت دارند تا نواقص اعلام شده را تکمیل کنند. در غیر این صورت از امتیاز نهایی آنها کسر خواهد شد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)