تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دعوت از 247 برگزیده استانی هشتمین المپیاد نانو برای حضور در دوره‌های تخصصی فناوری نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1396/04/21 - تعداد بازدید : 1151
دعوت از 247 برگزیده استانی هشتمین المپیاد نانو برای حضور در دوره‌های تخصصی فناوری نانو دوره‌های آموزشی آشنایی با تجهیزات فناوری نانو تیر و مرداد ماه سال جاری با همکاری 14 آزمایشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو، برای برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو‌ برگزار می‌گردد.
4.3 امتیاز از 12 رای


باشگاه دانش‌آموزی نانو در نظر دارد، با هدف آموزش تخصصی و کاربردی فناوری نانو، دوره‌های آموزشی آشنایی با تجهیزات فناوری نانو را از 24 تیر ماه تا 15 مرداد ماه سال جاری با همکاری 14 آزمایشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو، برای برگزیدگان استانی هشتمین المپیاد نانو‌ برگزار ‌کند. 

پراکندگی مراکزی که قرار است این دوره در آنها برگزار شود به نحوی انتخاب شدند که دانش‌آموزان استان‌های مجاور بتوانند به آسانی در آن شرکت کنند. 

هر کدام از این دوره‌ها یک روزه و حدود 12 ساعت در دو بخش تئوری و عملی انجام می‌شود. در بخش تئوری دستگاه‌های موجود در آزمایشگاه نانو، معرفی می‌شوند و در بخش عملی هم دانش‌آموزان آزمایش‌هایی با دستگاه‌های الکتروریسی (تهیه نانوالیاف)، انفجار الکتریکی سیم (سنتز نانوذرات) و اسپاترینگ (ساخت نانولایه) انجام می‌دهند و در پایان با شرکت در آزمون تئوری، رتبه‌های برتر هر استان معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است، هماهنگی لازم برای حضور برگزیدگان از طریق تماس تلفنی از سوی باشگاه انجام می‌شود.

کارگاه‌ها در استان‌های کرمانشاه، مازندران،کردستان، همدان، گلستان، فارس، یزد، بوشهر، سمنان، هرمزگان، خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی و تهران برای 247 برگزیده استانی المپیاد نانو برگزار می‌گردد.

برای دریافت جدول جزئیات برگزاری کارگاه‌ها اینجا کلیک کنید. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)